Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

fotelik samochodowy 9-18 - pilne pytanie

edytowano styczeń 2014 w Pomagajmy sobie
Czy Koleżeństwo może poradzić, który - i czy w ogóle któryś się rozkłada maksymalnie do pozycji leżącej, takiej mniej więcej, jak te gondolki od urodzenia?

Komentarz

  • Maxi cosi rozkłada sie nieźle.
    Chicco wręcz przeciwnie wiec nie polecam.
  • Leżącej to nie, ale wygodnej półleżacej to jak Megan pisze, Maxi Cosi, w Priori nasze dzieci w podróżach przespały duuuuuuuuuuuuużo czasu.
  • Dzięki Dziewczyny!
    Właśnie zamówiłam wstępnie ten priori, bo też mi się tak wydawał - ale potem pomyślałam, żeby skonsultować z forum. My dużo jeździmy, a mój ośmiomiesięczniak się nie mieści w swoją pierwotną gondolkę :)
  • Dzięki!
    W końcu dojechał kurierem ten Maxi-Cosi (tańszy od Roemera). 
    Czadowy :) Już się cieszę na jutrzejszą jazdę. Fajnie, że taki wysoki, to Mały będzie dużo widział.
  • Fajnie :) Wyżalę się, że mi córka 21mcy wyrosła z maxi-cosi cabrio fix... tak niemowlęcego! Głowa dopiero teraz doszła jej do krawędzi. No i żeby wozić ją w drugim aucie chyba znowu muszę coś kupić... może właśnie 9-18kg.
    W podstawowym aucie mamy BeSafe IZI Comfort Isofix... genialny, stabilny, rozkłada się do spania w miarę ok (3 pozycje), ale cena za wysoka, żeby dublować... a waga za duża by przekładać ;)

  • edytowano styczeń 2014
    Ten mój razem z ochraniaczem frotte 500 zeta wyszedł. :(
  • @MagdaCh dzięki... nawet fajny ten Wasz... żeby jeszcze miał opcję isofixa... ech :)
    A w miarę lekki i łatwo demontowalny?
    Frotka się przydaje?
  • Jest lekki - oczywiście jak na foteliki. Da się go przekładać. Zadowolona jestem. Pasem 3-punktowym się montuje.
    Ta frotka stówę kosztuje, ale zdecydowanie warto. U mnie zawsze dziecko się poci - a frotka gruba, łatwo się zdejmuje (do prania). Może zimą najmniej konieczna, ale zawsze dla głowy milej jej dotykać.
  • Ale rozstrzał cenowy w sklepach jest duży - można o 200 więcej zapłacić za ten sam produkt.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.