Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co ciekawego w ferie?

2»

Komentarz

  • draconessa powiedział(a):
    Fajne jest tez w Warszawie Muzeum Techniki w Palacu Kultury:)

    Zdaje się, niedługo mają je zamknąć, więc szybko trzeba odwiedzać.
    Podziękowali 1draconessa
  • Tak, tez tak slyszalam o Muzeum techniki. szkoda bylaby wielka, maja fantastyczne zbiory. jeszcze moge zaproponowac Muzeum Archeologiczne w budynku Arsenalu przy Placu Bankowym. Wejscie od tylu budynku:) ladna ekspozycja, duzo makiet - Marek lubi:)

  • u nas pod centrum handlowym Promenada jest bezplatne lodowisko i bezplatna wypozyczalnia
    Podziękowali 1annabe
  • @asiao w którym miejscu, ja wczoraj byłam i nic nie widziałam?
  • nie od Ostrobramskiej  ;)
    Podziękowali 1milamama2+3
  • kurcze, przejeżdżałam obok żeby zaparkować i nie zauważyłam ale ja jestem bystra w tej ciąży :p
    Podziękowali 1asiao
  • nieduze jest ale wokol zrobil sie jarmark bo stoja tez budki z jedzeniem
  • Jest fajnie na godzinę lub dwie centrum pieniądza Narodowego Banku Polskiego na Świętokrzyskiej. Bardzo nowoczesne ekspozycje, Skarbiec weryfikacja autentyczności pieniędzy.
    Podziękowali 2Karolinka Joannna
  • W muzeum żydów Polin jest tzw centrum edukacji rodzinnej U krola Maciusia. Moje dzieci bardzo lubią to miejsce. Mnóstwo książek, rzeczy do malowania, klejenia, wycinania, gry, ogromne poduchy, klocki. Darmowe wejście od 15 do 18.
  • http://www.muzeumdomkow.pl

    Jeszcze nie bylam, bo choroba powalila, ale planuje pojsc. Bilety 20, ulg 15. 
    Znajoma mowila, ze fajne.
    To jest w PKiN, na stronie jest info od ktorej strony sie wchodzi.
    Podziękowali 3Gosia5 Alutka asiao
  • córka bardzo chce obejrzeć te wystawy ;)
  • @mamuma ;
    moje dzieci były razem z dziadkami (tego samego dnia co w muz.ewolucji)
    też im się podobało, ale chyba nie aż tak jak dinozaury, domki podobały się dziadkom za to ;) Ty chyba masz dziewczynki to pewnie będą zadowolone, u mnie dziewczynka i chłopiec, ale ta dziewczynka ma zainteresowania techniczne bardziej...
  • Tak, u mnie 3 corki i syn. Ale pewnie dopiero na wiosne lub w lato pojdziemy, jak nowy bedzie starszy.
  • Ale fajne te domki! Ale chyba moi synowie nie podziela mojego entuzjazmu ;)
    Podziękowali 1MonikaN
  • @annabe, pójdziemy razem,  bez synów.
    Podziękowali 1annabe
  • Synów wyślemy do techniki, same tylko tych naręcznych weźmiemy do domków. :D
    Podziękowali 1annabe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.