Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Złomiarze - petycja przeciw homoadopcji.

edytowano stycznia 2014 w Czytelnia
image


Komentarz

  • link do petycji 

    http://www.citizengo.org/pl/3107-zatrzymaj-rezolucje-forsujaca-homoadopcje-w-calej-ue

    3 lutego 2014 r. Parlament Europejski będzie głosował nad przyjęciem rezolucji (tzw. Raport Lunacek - polska wersja raportuoraz jeszcze bardziej radykalne poprawki do raportu) postulującej przyznanie szerokich przywilejów osobom homoseksualnym, biseksualnym, transseksualnym i interseksualnym (LGBTI) w kwestii adopcji dzieci, wykonywania zawodów pedagogicznych, zawierania związków małżeńskich etc.

    Podpisując petycję możesz przyczynić się do odrzucenia tej rezolucji!

  • Moze jestem glupia ale co to za diabel te osoby interseksualne? Ktos wie?
  • Obojnactwo.
  • A, dzieki dobra kobieto. Dawniej nazywano to hermafrodytyzmem, ale pewnie za trudne slowo dla kochajacych inaczej.
  • edytowano stycznia 2014
    Dla mnie jest różnica między obojnakiem,a dwoma normalnie zbudowanymi facetami,uprawiającymi dewiacyjne formy popędu bo tak sobie chcą.Obojnak  który taki sie urodził nie ze swojej winy i jest trochę mężczyzną a trochę kobietą lub chce wybrać jakąś płeć bo się wstydzi to naprawdę biedny człowiek. Bardzo komuś takiemu współczuję, bo to nie jego wina a ludzie szczególnie w dzieciństwie potrafią byc okrutni.
    I uważam, że obojnacy nie powinni trzymać z pedałami i mogli by ubierać się normalnie a nie jak dziwki. A jak szaleją z piórkami w d....na pedalskich paradach i robią gołe fotki wrzucając do netu to szkodzą nie tylko sobie ale wszystkim ludziom obdarowanym przez naturę jednym i drugim.
  • Można by rozpatrywać kto i kiedy cierpi bardziej, albo w kwestie medyczne się zagłębiać - problem jest na zakładkę zaaranżowany. 

    A od rana tylko 100 podpisów...
  • Ja już w ogóle zwątpiłam we wszelkie petycje i podpisy.
  • petycje internetowe to w ogóle jakas sciema jest

  • Np. petycje.pl: 
    1. Petycje.pl (serwis) są udostępniane przez Polnet Inc. z siedzibą w Los Angeles, US.
    No i kto właściwie zarządza tymi danymi?
  • kiedyś próbowałam dociec jak to jest - ale mało skutecznie - czy te petycje są istotne.
    Dziś ponad 23tys podpisów...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.