Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Łodzianie proszę o poradę

edytowano marzec 2014 w Pomagajmy sobie
Sprawa jest następująca. 19 marca wybieram się do Łodzi na egzamin, razem ze mną mąż z 2,5 latką. Myślałam,że przy ładnej pogodzie pochodzą sobie po prostu. Ale pogoda coś sie psuje i ma padać. Czy są w Łodzi jakieś place zabaw pod dachem? Albo miejsca gdzie można spędzić z 2 latką 2-3 godziny - jakieś kawiarnie z kącikiem zabaw czy coś takiego?  Aha, egzamin przy ulicu RZgowskiej, gdziekolwiek to jest. Z góry dziękuję

Komentarz

  • Agnodike5, w stronę Rzgowskiej to może Małgorzata by wiedziała? Małgorzata mieszkałaś chyba w tamtej okolicy. Innym miejscem takim z kawiarniami też i miejscem do zabaw jest Manufaktura (Centrum handlowe), ale to inna strona miasta niż Rzgowska. Ze Rzgowskiej to już chyba bliżej do Galerii Łódzkiej (inna galeria handlowa). Miejsca do zabaw, niewielkie, ale w niej też są. 
    Rozumiem złą pogodę, ale centrum handlowe teraz to też nienajlepszy pomysł - sezon grypowy. Choć do południa może bywa tam mniej narodu.
  • chyba najblizej Rzgowskiej

    http://www.fikolkowo.pl/
  • ale  ja radzę podjechac do Manufaktury. Tam moc atrakcji-i w środku i na zewnątrz. I ciekawe miejsce zobaczą:)
  • @AgaMaria- priwa posłałam wczoraj
  • Odpisałam.
  • Dzięki bardzo. Może jednak pogoda będzie ok. A jak nie to skorzystamy z czegoś z Waszych propozycji. Tj.mąż i młoda skorzystają.
  • @agnodike5,jeśli to ma być centrum handlowe to ja proponuję Port Łódź.Jest tam znacznie mniej ludzi w tygodniu niż w Manufakturze.W tej chwili jest tam np.wystawa klocków lego (2,5 latka na pewno już będzie zainteresowana),poza tym fajny program nt. życia morskiego pt."Przybij płetwę z wielorybem błękitnym".Jest tez wystawa oraz przedstawienie zaczynające się o każdej pełnej godzinie (np.13,15) ,grają aktorzy i bardzo fajnie bawią się z dziećmi.Jest IKEA gdzie jest pokój zabaw "smaland" i wiele innych atrakcji. To oczywiście opcja "na brzydką pogodę".
    :)
  • O dzięki Eliza...zupełnie zapomniałam o Porcie. A jakoś z tą Rzgowską to współpracuje. Dobry pomysł  :\">
  • Dzięki, Eliza, brzmi zachęcająco. Może jednak będzie padać ;)
    @anulaczarnula, też jestem zaskoczona,że to już. Modlitwy potrzebuję w kazdej ilości. Dzieki.
    :-*
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.