Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

juz po

edytowano marzec 2014 w Pomagajmy sobie
Był ktoś z dzieckiem na oddziale neurologicznym na Litewskiej i może podzielić się wiedza jak tam jest? W piątek idziemy z Natą na oddział i nie wiem kompletnie czego się spodziewać. Jak duże są sale? Jest szansa na jakąś izolatkę? Będę wdzięczna za wszelkie info.

Podziękowali 1ewaklara

Komentarz

  • Mam doświadczenia tylko z nefrologią na Litewskiej, ale skoro nikt nie odpowiada, to może choć trochę przydadzą się moje info. Kiedy mój syn był operowany, mogłam wykupić (w przystępnej cenie) miejsce w osobnym pokoiku, w którym mogłam z nim nocować. To było dobre parę lat temu, ale myślę, że raczej się nie uwstecznili ;) Generalnie szpital jak szpital, lekarze i pielęgniarki różne, nie zaszkodzi im patrzeć na ręce.
  • MleMle
    edytowano marzec 2014
    Masz rację, najlepiej zadzwonić. My ogólnie mamy niezłe doświadczenia z Litewską, synowie są pod opieką tamtejszej Polikliniki ze świetna panią doktór, no ale to nefrologia, więc inna para kaloszy :) Tym niemniej zdarzało się nam przyjeżdżać z dziećmi z różnych okazji (Izba Przyjęć, serce) i na ogół byliśmy zadowoleni -właściwie wszyscy lekarze byli życzliwi i kompetentni (przynajmniej tak ich odbieraliśmy).
  • @Mle, to się podczepię - jak się nazywa ta nefrolog, w przychodni rozumiem przyjmuje też?
  • tak, dr Ziółkowska - strasznie fajna, mądra babka - w pewne dni jest na oddziale, a w inne przyjmuje w Poliklinice. 
  • @omnika
    tak myślę, że chyba ten nasz pokoik to był jednak na chirurgii, bo przed i po operacji. Bardzo możliwe, że to nie jest więc żaden standard na pozostałych oddziałach :(
  • Czemu sala wieloosobowa odpada? Ja mam doświadczenia, że dzieci bardzo lubią takową salę.
  • jestem z Tobą modlitwą mam nadzieję że będzie dobrze powodzenia
  • @ominika powodzenia +++
  • @ominika - pamiętam +
  • trzymajcie się +
  • @ominika - pięknie piszesz! :*
  • aby Ci lepiej było to już super
  • Cieszę się że było dobrze i że się Wam udało.Moja też mnie zaskoczyła ostatnio swoim spokojem.
    :)
  • ALE SIĘ CIESZĘ
  • edytowano marzec 2014
    @Ominika, powtórzę za Olesią - pięknie piszesz! I cieszę się, że inna z tego szpitala wyszłaś. Serdecznie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.