Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

fotelik rowerowy dla niemowlęcia

2»

Komentarz

  • edytowano marzec 2015
    mamy hamaczek, ale zawsze mi sie wydawało, ze rowerowo to przyczepkę można używać dopiero po 6 msż.
    Biorąc jednak pod uwagę, ze moim głównym kompanem rowerowym bedzie 5 letni P, który co prawda juz od roku pięknie jeździ na rowerze, to jednak nie rozwija na nim zawrotnych prędkości, to moze rzeczywiście spróbuje z tą przyczepką i hamaczkiem. Jako dodatkowe obciążenie będę miała J na foteliku, albo obok w podwójnej.
  • A hamaczek jest zawieszony w powietrzu wiec sie buja, myśle ze to dobrze amortyzuje.

    Choć pewnie Mr Zawitkowski powiedziałby ze to niezdrowe ;)

  • Moja koleżanka rehabilitantka też tak swoją 2 miemiesięcznegoą córkę woziła ;) (w hamaczku Chariota)
  • A co sadzicie o Qeridoo?
    I o wkladce Webera dla niemowlat?
    Bo jakos cenowo do chariota mi nie po drodze. ...
    Zalezy nam na amortyzacji, zeby dalo rade jezdzic po polach i lasach.
  • Zarówno na stoeninChariota jak i croozera, wyraźnie jest napisane ze hamaczek przeznaczony jest tylko w opcji do spacerów i bigania i ze moze byc używane w opcji rowerowej powyżej 6 mies zycia.
    Tak to sobie poprzednio przyswoiłam, stąd nie wpadłam na to zeby wozić rowerowo tak 3-4 mies dziecko
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.