Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych "Nasz Dom"

edytowano styczeń 2007 w Polecamy
Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych "Nasz Dom"
Łódź, ul. Narutowicza 93 b/3
84 1240 3060 1111 0010 1234 1509
tel./fax 042 678 47 09, srwnaszdom@op.pl

Komentarz

  • To Stowarzyszenie ma swój oddział, (liczy 81 osób)
    96-200 Rawa Mazowiecka
    ul.Zwolińskiego 12 tel/fax 0 46 8154077
    E-mail: srwoddzial@op.pl
    V-ce Prezes Sylwia
  • Witam
    Pora napisać coś więcej o Stowarzyszeniu które działa od 2002 roku - jego siedzibą jest Łódź dane adresowe powyżej. Są w nim rodziny wielodzietne z Łodzi a także z województwa łódzkiego - Oddział jest w Rawie Mazowieckiej /dane adresowe powyżej/ . Przez dwa lata działalności nastawieni byliśmy na działalność charytatywną - w tej dziedzinie pozyskiwaliśmy żywność , odzież, podręczniki szkolne
    a także sprzęt AGD i wiele innych. Zorganizowaliśmy kilka koncertów charytatywnych
    /Staszek Soyka, Krzysztof Kiljański, Kroke a także występ Kabaretu Moralnego Niepokoju/Na ten rok planowany jest rozpoczęcie budowy domów jednorodzinnych
    choć zdaję sobie sprawę że to duże wyzwanie i bez Bożej i ludzkiej pomocy nie damy rady. Na wakacje mamy projekt rowerowej wyprawy Polskim wybrzeżem /500 km/
    chcemy wyruszyć zaraz na początku wakacji dzieci w wieku od 12 roku życia.
    Pozostaje zatem codzienność z którą trzeba się zmagać a nie jest to łatwe.
    Wszystkich chętnych zainteresowanych naszym Stowarzyszeniem zapraszam do kontaktu
    Pozdrawiam wszystkich Rodziców i życzę wytrwałości a także DUŻO MIŁOŚCI w tym dopiero co rozpoczętym 2007 roku
    Prezes Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych Nasz Dom
    Ojciec dziesięciorga dzieci
  • widziałam w powitaniach nową osobę, która przyznała sie do bycia architektem, wprawdzie nieaktywnym, ale może ma jakies kontakty z branżą i mogłaby coś doradzić lub polecić.... w kwestii budowania domów oczywiście.
  • To ja jestem tym nieaktywnym architektem; i to bardzo nieaktywnym. Nie pracuję już 10 lat w zawodzie. Poza tym zawsze interesowała mnie głównie urbanistyka. Kontaktów zawodowych też raczej nie mam, ale wątek śledzę i jak tylko zauważę, że z moimi ewentualnymi kontaktami czy wiedzą coś będę mogła pomóc, to pomogę :-)
  • Obecnie trudno mi znaleźć czas aby się skupić nad tym projektem budowy domków
    zbyt dużo innych spraw i zajęć ale cieszę się że zainteresowanie wzrasta.
    Pozdrawiam
  • Do Kasi_b
    Witaj
    Przeczytałem Twój wpis a może pomogłabyś zrobić taki plan zagospodarowania terenu - na 7 domów jednorodzinnych /pow. od 170 do 250 m.2/ + dom wypoczykowo - rehabilitacyjny + gospodarstwo ekologiczne z agroturystyką - jeśli będzieśz zainteresowana prześlę więcej szczegółów - co do tego co ma być np. w takim gospodarstwie.
    Pozdrawiam
  • Łamię się, czytając Twój wpis... To niby jest moja działka... Ale z drugiej strony - zajmowałam się jedynie dużymi planami miast, gmin. Przepisy się zmieniły... Boję się, że nie dałabym rady.
    ...Nie, jednak nie - obawiam się, że to za duża odpowiedzialność :(
    Wiesz, jestem z tych ludzi, którzy jak coś mają zrobić, to dobrze. A ja już tak dłuuugo nie pracuję. Ech, może w ogóle nie powinnam pisać o swoim wykształceniu. ...No, ale przez moemnt wydawało mi się, że to nie jest takie odlegle :)
    Przy okazji jeszcze spytam (bo zastanawiamy się nad założeniem stowarzyszenia z przyjaciółmi ze wspólnoty, aby zbudować kilka domków jednorodzinnych). Czy mógłbyśmy mi napisać, czy będąc stowarzyszeniem moglibyśmy jakoś łatwiej zrealizować marzenie o domkach? Czy np. można łatwiej uzyskać ziemię od miasta? Może możesz wskazać jakieś linki w internecie?
  • tak chcialam zapytac czy macie tez oddzial bydgoski?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.