Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rozrywka dla karmiących mam: ankieta o karmieniu piersią

edytowano maj 2014 w Pomagajmy sobie
https://docs.google.com/forms/d/1oDqQlcVHMLhqAmXBKl8xeROzvw0gqQ3S9qwOXxSF4TA/viewform

Z FB mam linka, jakaś studentka położnictwa z Warszawy

Komentarz

  • Ale ta ankieta jakaś dziwna niby dieta eliminacyjna nie ma wpływu na kolki ? 
  • Nie widziałam jej do końca, bo na komórce mi nie działa zaznaczanie, a do laptopa na razie nie mam dojścia :-)
  • e,siłami natury,to ja się nie kwalifikuję mimo że karmię piersią. Nie ma dla mnie rozrywki w ten deszczowy dzień.
    :(
  • Chciałam wypełnić, ale to tylko dla przebywających w krajach Unii Europejskiej.
  • A to tylko dla sił natury było? I tak wypełniłam, im mniej mnie pouczali tym bardziej byłam zadowolona, jak pierwsze dziecko rodziłam, modne w szpitalu było zgniatanie piersi żeby pozbyć się zastoju, potem miałam na stanie dwuletniego odsysacza, a teraz się ukrywałam z nawałem byle tylko jakaś starej daty położna mnie nie dorwała..Pani do dziecka z wizytacją dopiero przy trzecim przyszła, i akurat trafiła na porządek w domu, ciszę i spokój...a do mnie jako do mnie pani nie przyszła nigdy  :D
  • Przejrzałam, i chyba pożytku by ze mnie nie było,żadna położna mnie nie pouczała, stwierdziły,że jak mam pięcioro dzieci, to wszystko wiem. ;) ,ale zawsze informowały,że mogę zapytać.
  • Straszna ankieta. Po pierwsze wychodzi z założenia, że położne pomagały i doradzały. Przy moim ostatnim porodzie położna w szpitalu przeszkadzała mi zdecydowanie, położna, która przyszła z wizytą sprawdzała jedynie, czy dziecko nie zasrane a my nie pijani. Tyle.
    O poradach dotyczących karmienia, to jedynie, na ostatnim "patronażu", miejsce miał mniej więcej taki dialog:
    -jak pani karmi?
    -piersią
    -ile razy dokarmia?
    -karmię na żądanie
    -ale ile razy dokarmia?
    -nie dokarmiam.
    -jak to nie? a ile waży syn?
    -odpowiednio, zdrowy, silny, wyrasta z ubrań za szybko.
    -to ile razy pani dokarmia na dobę?

    no :) mała jestem, to może dlatego ;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.