Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznaniacy i miłośnicy Poznania i Wielkopolski - inspiracji scenariuszowej potrzebuję (Haku)

edytowano czerwiec 2014 w Pomagajmy sobie
Napisałam już scenariusz jeden i teraz się biorę za kolejny, ale potrzebuję podpowiedzi, bo się nie znam :)

"Do konkursu można zgłaszać scenariusze pełnometrażowych filmów
fabularych związanych z Wielkopolską przez tematykę, twórców, miejsce
akcji lub postać."

Potrzebuję pomysłów: jaki film o Wielkopolsce chcielibyście zobaczyć?
Jaka sceneria jest warta zobaczenia?
A może jakieś historie? Także Wasze rodzinne.
W sumie rodzinne by były najciekawsze :)

Gotowa jestem w wakacje skoczyć do Poznania lub okolic aby kogoś wysłuchać itp aby scenariusz jak najlepszy napisać :P

http://www.aktualnekonkursy.pl/inne-aktualne-konkursy/14-konkursyinne/konkursy-inne/2957-wielkopolski-konkurs-scenariuszowy-2014.html

Komentarz

  • Gotowa jestem ugościć.
  • To szukaj mi fantastycznej historii :P

  • W zamian mogę lekcje karate dawać :P

  • Zakaratuj mi Kubę i Anta i luz
  • edytowano czerwiec 2014
    @Haku fantastyczna historia z Poznaniem w tle? "Slepy Antek" czyli odważny juchta z Chwaliszewa i jego eka oraz akcja jakiej dokonał podczas II Wojny Światowej.(akcja o kryptonimie "Bollwerk" czyli najwięskza akcja dywersyjna na terenie ziem Polski przeciw Niemcom)
  • Niezła książka Bojarskiego z tą postacią, "Rache znaczy zemsta", może zainspiruje?
  • Postac Ks W Blizinskiego-odnowiciela Liskowa. Barwna postac,patriota,tworca nop spoldzielni rolniczych. Mam dla Ciebie kwatere w okolicy;)
  • @WdRW Bojarski całkiem niezły, ale lepszy MSZ jest Ćwirlej. Jeśli chodzi o kriminały z Wielkopolską w tle. Np "Upiory nad Wartą"
  • Jeśli chodzi o prawdziwych duchownych, którzy mają zwiazek z Poznaniem to należy wymienić na pierwszym miejscu Sługę Bożego bp Baraniaka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.