Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie znajdę tani nocleg w Warszawie (w okolicach Warszawy do 40 km)

edytowano czerwiec 2014 w Pomagajmy sobie
Witam
Moze ktoś ma namiary na jakiś niedrogi nocleg- jedna noc) dla 6 osobowej rodzinki w okolicach Warszawy albo w samej Warszawie? Bardzo mi zalezy na tym zeby byl tam strzeżony parking bo choć nasz gratek wart jest mniej niż jego roczne ubezpieczenie to będzie zaladowany po dach (głównie ciuchami recznikami i zabawkami do piasku ale skąd zlodziej mialby o tym wiedzieć?) i nie chcialabym nikogo kusić zbytnio a potem wracać do domu PKP. Będę wdzięczna za wszelkie namiary :)

Komentarz

  • proponuję zapoznać się z ofertami wynajmu prywatnych mieszkań - my tak zawsze robimy i zawsze jesteśmy zadowoleni
    w sieci tego mnóstwo-najróżniejsze standardy, lokalizacje, metraże itp.
  • Tak ale ja potrzebuje na jedną noc tylko i nie wiem czy ktoś tak mi wynajmie mieszkanie. Obawiam się że chyba nie.

  • ja bym próbowała u sióstr zakonnych popytać



  • @Paul-inka - a kiedy? Jeśli się terminami zgramy, to zapraszam do mnie - jakieś 25-23 km od centrum Warszawy. Tylko z łóżkami na pewno nie nastarczę dla wszystkich i musiałabym części miejsce na materacu zaproponować. Parkingu strzeżonego nie mam, ale można bramę na noc zamknąć i dla większej pewności Wasz samochód zastawić naszym :-D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.