Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawa: Spotkanie z autorami książki "AGATA". ANATOMIA MANIPULACJI

edytowano wrzesień 2008 w Polecamy
Zapraszamy Państwa na spotkanie poświęcone
SPRAWIE "AGATY" I MANIPULACJI MEDIÓW.


Spotkanie odbędzie się 24 września (środa) o godz.19.00 (Klub im. W. Pietrzaka w Warszawie przy ul. Pięknej 16b)

W spotkaniu wezmą udział:

* Joanna Najfeld- autorka książki,
* Tomasz P. Terlikowski- autor książki, publicysta WPROST,
* prof. Bogdan Chazan - lekarz położnik, dyrektor szpitala św. Rodziny w Warszawie
* Grzegorz Górny - redaktor naczelny FRONDY

Organizator: CIVITAS CHRISTIANA

Patronat medialny:
GOŚĆ NIEDZIELNY oraz
FRONDA.PL - PORTAL POŚWIĘCONY

Podczas spotkania zostanie wyemitowany film dokumentalny poświęcony problematyce ABORCJI.

Komentarz

  • [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]książkę mam, radzę kupić: http://maciejgnyszka.blogspot.com/2008/09/7-ix-2008-apel-mailowy-agata-anatomia.html

    Wyborna!:cool::bigsmile:
    Zamówiłem. Chyba mają umowę z Pony Express i koń im się ochwacił.
    Jeśli chodzi o długość trwania ochwatu â?? zależy on od nasilenia objawów i przyczyny jego wystąpienia, a przede wszystkim szybkości usunięcia tej przyczyny. Postać ostra może trwać od jednego do kilku dni, podostra i przewlekła â?? tygodnie i miesiące.
    i to wygląda już na ochwat przewlekły.
  • Jeżeli ktoś książki nie ma, to na spotkaniu z pewnością będzie można nabyć egzemplarz z autografami autorów. :thumbup:
  • [cite] Maciek:[/cite]Jeżeli ktoś książki nie ma, to na spotkaniu z pewnością będzie można nabyć egzemplarz z autografami autorów. :thumbup:
    Taaa pewnie, a na prowincje to nie racza wysłać. Dla Warszawki trzymają.
  • Phi. I z prowincji można przyjechać na spotkanie promocyjne. Ja, mieszkaniec żydowskiego miasteczka פא×?×?× ×?×? Ci to mówię.
  • [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]książkę mam, radzę kupić: http://maciejgnyszka.blogspot.com/2008/09/7-ix-2008-apel-mailowy-agata-anatomia.html

    Wyborna!:cool::bigsmile:
    Zamówiłem. Chyba mają umowę z Pony Express i koń im się ochwacił.
    Jeśli chodzi o długość trwania ochwatu â?? zależy on od nasilenia objawów i przyczyny jego wystąpienia, a przede wszystkim szybkości usunięcia tej przyczyny. Postać ostra może trwać od jednego do kilku dni, podostra i przewlekła â?? tygodnie i miesiące.
    i to wygląda już na ochwat przewlekły.

    a gdzie zamawiałeś?
    A co polecałeś?
  • Ja polecam dwie księgarnie internetowe: XLM i Sanctus. Żadna nie ma programu partnerskiego, dlatego możecie być pewni, że moja rekomendacja jest całkowicie bezinteresowna :thumbup:
  • Sprzedają "rękopisy"?
  • Przeczytałem - książka bardzo rzetelna. Diagnozę zaś i prognozy przyszłości z ust mi wyjęli.
  • [cite] Torquemada:[/cite]Przeczytałem - książka bardzo rzetelna. Diagnozę zaś i prognozy przyszłości z ust mi wyjęli.
    Może opowiedz. Wyjdzie taniej...
  • ...i szybciej.
  • Właśnie, Tomku, jaka jest diagnoza i prognozy?
  • W dwóch słowach:

    Diagnoza: akcja ukartowana w celu zmiany prawa w Polsce. Biskupi i prawicowi politycy milczeli najprawdopodobniej by nie tykać Świętego Kompromisa.

    Prognoza: To tylko początek, czekają nas powtórki. Lewica ma Świętego Kompromisa w sempiternie i chętnie go obali.
  • Bercik ich rozegra jak młodych, okiwa jak stary, naśle swoją starą że bedą musieli potem się odczyniać, wywoła wojne z matką rosją ale kompromisa nie da ruszyć.
  • Doszły, wczoraj. 14 dni.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.