Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy ktoś może jedzie z Warszawy na Podlasie?

edytowano czerwiec 2014 w Pomagajmy sobie
Potrzebuję przekazać dwa krzesła biurowe wygodne dość, potrzebującym dzieciom z Podlasia. Tyle, że mi w tamtą stronę nie po drodze tymczasem. A kurier drogi bardzo... Może ktoś z życzliwych forumowiczów taką trasę zamierza robić w najbliższym czasie i miałby miejsce na dwa krzesła na pokładzie? W zamian gwarantuję radość dzieci i dziesiątkę różańca z mojej strony.

Komentarz

  • Gdyby się nikt nie znalazł to może łatwiej będzie przez Olsztyn? Znajomi jeżdżą bardzo często do Korycin na Podlasiu.... B. Często to raz na tydzień raz na dwa tygodnie...
  • @Katarzyna napisz mi proszę gdzie te krzesła mają dotrzeć. Mój mąż będzie 28.06 w Warszawie, więc jak dowóz potrzebny w okolice Białegostoku to może by się udało :) 
  • Chodzi o okolice Międzyrzeca Podlaskiego/Radzynia Podlaskiego. Białystok to nie całkiem dobry kierunek. Bardziej na Białą Podlaską jakby z Warszawy jechać.
  • A to szkoda...
  • Znajomi jeżdżą bardzo często do Korycin na Podlasiu
    -----------------------------------

    raczej Korycina moja pani...
  • Pewny jesteś? Bo ja nie wiem czy to są Koryciny? Czy Korycina? Tam jest taki kompleks turystyczny? Produkcja ziół itp.
  • @Katarzyna - ja przejeżdżam koło Międzyrzeca jak jadę do rodziców, tyle że na obecną chwilę nie wiem kiedy pojadę - w lipcu raczej na pewno. jeśli to nadal aktualne to napisz proszę priv.
  • @kateri - myślę, że rzecz nie jest bardzo pilna. Gdybyś jechała w lipcu i mogła zabrać dwa krzesła biurowe, to miałabyś szansę uszczęśliwić i mnie (pozbyłabym się krzeseł) i rodzinę, która tych krzeseł potrzebuje, a nie bardzo stać ją na transport. Idę na priw.
  • Korycin jest jeden chyba, że chodzi o Koryciny koło Brańska???
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.