Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto mieszka na trasie naszej podróży i chciałby nas poznać, ewentualnie przenocować - Aga5 ;)

edytowano czerwiec 2014 w Pomagajmy sobie
Plan był taki, że wyjeżadżmy w piątek na noc i w ciągu dnia zajeżdżamy na miejsce, ale już wiem że mąż jeszcze w sobotę musi iść do pracy, więc najprawdopodobniej wyjedziemy w niedzielę. Jeszcze nie wiem, o której - zależy jak kierowca wypocznie przed podróżą ;) więc nie wiem ile uda się ujechać ale i tak obawiam się, że nie połkniemy tej trasy jednym ciągiem.

Jedziemy z Trójmiasta nad samą Solinę, za Leskiem w Bieszczady na rekolekcje II st. Oazy Rodzin następującą trasą:

Autostrada A1 do końca - Łódź - Piotrków Tryb. - Kielce - Chmielnik - Busko- Pacanów - Szczucin - Tarnów - Jasło - Krosno - Sanok

mamy swoje śpiwory :D

Komentarz

  • Ale Wam fajnie! :)
    Mieszkam na trasie, ;) ale to chyba za szybko, aby u nas zanocować. :D
    Jednak chociaż podbiję. :)
  • szkoda nie mieszkam na trasie bo bym z chęcią  poznała jakieś łóżko też bym poszukała
  • widzę celowe ominięcie stołeczno-królewskiego miasta :P
  • nie mówiąc o Białymstoku...FOCH...
    :P
  • edytowano czerwiec 2014
    @Agnieszka5 - napisałam priv.
  • Kochani jesteście :D
  • @stasia - jak najbardziej w drodze powrotnej jedziemy do św. Antoniego - jak jesteś miejscowa to możemy się wbić na kawę ;)
  • Jesli nas ominiecie, bedzieci zalowac :P

    Wiec Tarnow - Krk :-)
  • Pro - jeśli wbijemy się z noclegiem do Iśki to polecimy już na Radom i Rzeszów bezpośrednio - ale cieszę się, że tęsknisz za mną :p

    Pamiętaj że zaproszenie nad morze cały czas aktualne.
  • Aga, liczyłam na to, że się zrewanżuję choć trochę... :-*
    Mamy trochę wolnych łóżek i materacy.

    Może uda się tę Solinę pod Odrę przesunąć?  W końcu nie takie rzeczy się robiło w dawnych czasach. ;)

  • edytowano czerwiec 2014
    @AGA TY WIESZ ze dla mnie na dzis wyjscie do Kosciola to gigant. Jesli jakkms cudem  kim moja durna choroba zechce sie laskawie pocalowac w d*** to ja bardzo chetnie nad tomorze.

    Corka mnie wrecz ze lzami w oczach blaga o morze! Jednak poki co, jestem powalonym sloniem przez swoje zle fUN kcjonujace wnetrze, za to zewnetrze jakos staram sie w fasonie trzymac, chociaz utrudnionym z lekka
  • @Agnieszka5, jedziecie do Rajskiego?
  • Kochane Moje - ja bym Was wszystkie chętnie, nawet ze sporym łukiem - ale jedziemy już z opóźnieniem, bo rekolekcje zaczynają się jutro a my przy dobrych wiatrach pewnie zajedziemy w poniedziałek w południe.

    Ale co się odwlecze to nie uciecze :D
  • odpisałam ;)
  • miesiące temu myślałam, że będziecie u nas, dziś...
  • nawet wczoraj tak myślałam =))
  • Bo to wszystko przez Savię. =))

    Najpierw namówiła nas żeby z nimi jechać do Trybsza nad Białką. Potem z dnia na dzień okazało się że dla nas nie ma już miejsca i musieliśmy szukać gdzie indziej. Udało się znaleźć te Bieszczady. W związku z tym opracowaliśmy plan podróży jak w pierwszym poście - zupełnie inną trasą, przez Łódź i Tarnów z opcją jazdy nocą i dojechaniem na miejsce w ciągu dnia, bez odwiedzania już nikogo z wielodzietnych. Tak się już z tą myślą oswoiłam, że mi zupełnie wyleciało, że nas zapraszaliście. No i wszystko się nam rypło z dnia na dzień jak się okazało, że dziś nie możemy jechać, bo Krzych jutro jeszcze musi być w robocie.

    A tu się Iśka zaofiarowała i wyszło na to, że i tak Grodziska nie ominiemy :D
  • Z powrotem przez Mazury, proszę.
  • edytowano czerwiec 2014
    @stasia - to podawaj namiary na priw - będziemy się zdzwaniać. My w Radecznicy będziemy pewnie 14.07

  • Jakby Rzeszów mógł pomóc, to daj znać. Bo na spotkanie p drodze czasu raczej nie będziecie mieć. Chyba, że Was odwiedzimy nad Solina :-)
  • edytowano czerwiec 2014
    Bo to wszystko przez Savię.


    -----------------

    Foch, normalnie FOCH! [-(
  • @Joanka zapraszamy!
    Podaj tel na priw.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.