Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie kupujecie NOWE podręczniki?

edytowano sierpnia 2014 w Ogólna
Znalazłam tanią księgarnię wysyłkową: Nieprzeczytane.pl

Ale znając Wasze zdolności, to pewnie i tak znacie coś tańszego, więc pytam :)
Mam jednego w 6. i jednego w 2. klasie, więc muszą być nówki.

Sprawdziłam ceny boxu dla kl.II "Nasze razem w szkole" w trzech księgarniach :
matras: 255,36 zł
wsip: 271,13 zł
niparzeczytane.pl: 232,17zł

Znalazł ktoś taniej? Różnica przy zakupie dwóch kompletów książek jest spora, więc jest o co powalczyć. Dodatkowo (jak co roku przy zakupie książek) włącza mi się tryb "krakus z dziada pradziada" :D


«1

Komentarz

  • edytowano sierpnia 2014
    @asia:
    Paczpani, nie wpadłam na to! :D
  • Porównałam. W nieprzeczytane jest jeszcze taniej, niż to co podają w ceneo.
    Gandalf też droższy. Czyli jak na razie nieprzeczytane rządzi.

    Oświadczenie:
    Nie mam prowizji od nich! Ani korzyści żadnych, ani mi nie płacą za reklamę.... :D


  • Cart - tam jest naprawdę tanio - dzięki!!!
  • " Ani korzyści żadnych, ani mi nie płacą za reklamę.... "

    Moźe powinni zacząć
    :D

    Sprawdziłam i zamówię tam angielski i religię, bo resztę już mam.
  • ja kupuje w AROSIE bo przesyłka tania i płacę bez dodatkowych kosztów przy odbiorze ,nie kupuję na raz całego kompletu tylko dokupuję nawet we wrześniu ,do 6 kl NIEKTÓRE książki mogą być używane ale to zależy tylko od nauczyciela np religia plastyka kółka językowe muzyka 
  • Jest jeszcze bonito.pl
    Nie wiem jak w tym roku, ale w ubiegłym mieli całkiem niezłe ceny.
  • Ja mam takie doświadczenie, że niektóre księgarnie mają jedne wydwnictwa tańsze niż gdzie indziej, a inne droższe. Potwierdzam, że teraz jest promocja w Gandalfie, nawet znalazłam pewne książki o 50 gr tańsze niż w samym wydawnictwie. Zazwyczaj zamawiam w wydawnictwie lub odbieram osobiście, jeśli wydawca jest z Wawy. Akurat wczoraj w nocy szukałam podręczników. Tego adresu nie znałam, jeszcze sobie popatrzę.
  • W ubiegłym roku gandalf był najdroższy .Bonito była najtańsza.  

    Ja tak jak @asia sprawdzam ,ale trzeba sprawdzić też jak wysyłka ,bo czasem jest za darmo a kpodręczniki gd\rogie.
  • edytowano sierpnia 2014
    Do gimnazjum kupilam w Merlinie-wyszlo taniej niz w Gandalfie, do szkoly podstawowej byla mozliwosc kupna za posrednictwem Rady Rodzicow -podobniez negocjuja ceny bo kupuja hurtowo (moze warto sprobowac zorganizowac cos takiego w szkole). edit-w Merlinie bylo taniej niz w Gandalfie z promocja
  • edytowano sierpnia 2014
    Kiedyś załatwiałem książki na nagrody.
    W hurtowni jeżeli odbierało się samemu i było przynajmniej 20 jednakowych egzemplarzy, dostawało się rabat 25% Warto powalczyć jak jest taka możliwość. Oczywiście musiał być rachunek na firmę lub chociaż szkołę.
  • edytowano sierpnia 2014
    Sprawdzałam - w nieprzeczytane.pl i tak taniej. :) 9 zł różnicy.
    Sprawdź sama, chyba, że jesteś jakoś szczególnie przywiązana do arosa.
  • Po zastosowaniu zniżki z Karty Dużej Rodziny nadal 20 zł drożej niż w nieprzeczytane ;)

    Chyba dobry sklep wyszukałam! :D
  • Card&Pud taniej w nieprzeczytane razem z kosztami przesyłki niż na arosie ?
  • Tak.
    Różnica w cenie boxa 9 zł. Róznica w cenie przesyłki  - 2 zł. Więc nawet, gdybyś kupowała tylko tego boxa i musiała zapłacić za przesyłkę, to wyjdzie Ci 7 zł taniej w nieprzeczytane niż w arosie.
    Dodatkowo bezpłatna wysyłka w nieprzeczytanych jest od 350 zł a w arosie od 500 zł.
  • Ja kupowalam w merlinie - od jakis tam kwot byly rabaty a odbieralam z punktu i dostawa byla za darmo.
  • W sumie masz racje, ja tez mialam duza partię za darmo, tyle, ze potem jeszcze a to wymienialam, a to domawialam pojedyncze sztuki. No i w sumie np. ceny na stronie jakies tam byy, a potem jak sie naprawde wkladalo te ksazki do koszyka, to po przkroczeniu jakiejs kwoty zakuow np. w roku odliczalo od wszyskiego rabat. 
  • Ja szukałam najtańszej oferty na allegro po prostu.
    Box do 2 klasy znalazłam za 230zł (cena w księgarniach 297). Przesyłka za darmo, bo do odbioru niedaleko.
    Ale w nieprzeczytanych widzę, że i tak 5zł taniej mają.
    I angielski też kilka zł taniej niż na allegro.
  • Ja zamawiam w. Legolasie. Cena zestawu dla mojej córki jest o grosz droższa niż w Nieprzeczytane.pl ale wysyłka gratis powyżej 299 a w naszym przypadku. po zsumowaniu z angielskim i religią wychodzi 320
  • Porównałam nieprzeczytanych i niektóre książki książki dla syna są tańsze, a niektóre droższe nawet niż w Gandalfie. W efekcie na całym zestawie do 3 klasy jest taniej o 3, 49. Za to u córki na 4 książkach już 5,88 taniej niż w księgarni wydawnictwa. Niestety, chyba nie dobiję do kwoty 349 zł, zresztą dla córki ma być kiermasz używanych na początku roku, więc i tak poczekam. Właśnie kupiłam część książek o 50% taniej od starszego kolegi. Brakuje mi głónie kart pracy i tych podręczników, które on sobie zostawia do matury.
  • Ja używane kupuję albo na kiermaszu w szkole (najtaniej) albo w antykwariacie. Tylko z dwójką dzieci mam przerąbane, bo muszą mieć nowe...
    Mi różnica cen przy kupnie dwóch kompletów dla tych właśnie dzieci dobiła do 45 zł. @-)

    Porównywałam ceny w matrasie (mają bardzo dobrą wyszukiwarkę) i nieprzeczytanych. Wsip sobie odpuściłam, bo oni chyba nie chcą sprzedawać klientom indywidualnym książek, które wydają. Nie widzę innego wytłumaczenia dla cen, jakie mają w sklepie internetowym.
  • ja kupowałam w profit24.pl, książki dla mojego syna tam znalazłam najtaniej
  • edytowano sierpnia 2014
    W Merlinie do 10.08 wpisując kod: "podreczniki2014merlin" jest rabat 18% od ceny nominalnej ( katalogowej) przy zamówieniu za min. 200 zł. Ale to wcale niekoniecznie taniej niż bez rabatu w nieprzeczytane.pl. Trzeba sobie policzyć. Wysyłka za darmo od 150zł. Za zaliczeniem płaciłam 2,99 za przesyłkę.
  • Jeszcze znaleźliśmy księgarnię Bookinista
  • poproszę linka do nieprzeprzeczytane bo ja chyba żle szukam . 
    W podręcznikach nic nie ma z tych co potzrebuję.
  • Aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

    900zł poszło
    na podręczniki
    innych rzeczy, jak zeszyty, przybory itp nawet nie liczę.

    Kupowałam w różnych miejscach. Nawet dodatkowa przesyłka była niejednokrotnie opłacalna.
  • podbiję, bo może ktoś szuka jako i ja szukałam :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.