Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Fm group

edytowano sierpnia 2014 w Pomagajmy sobie
Znacie? Czego uzywacie? Warto w to wchodzić?

Komentarz

  • Nie znamy. A co to jest?
  • Znam. wg mnie nie wchodzić, ale jak chcesz to mige cie nakierować na osobe ktora w tym była.
  • Cart coś jak avon.
  • FM to Federico Mahora group. Taka forma sprzedarzy katalogowej. Znajomy mojego brata jest w tym i sobie chwali. Brat tez próbował ale cos zapał mu opadł. Osobiście mi się nie podoba taka forma pracy , bo to mi się kojarzy trochę z domokrąstwem. Tutaj działa się na zasadzie piramidy . Im więcej osób się wciągnie w sprzedarz produktów tym potem szybciej się awansuje i większe zarobki od sprzedaży. Liderzy  sprzedaży otrzymują po mercedesie od włascicieli marki ( firma jest polska i działa już w wielu krajach Europy) ZTCW najpopularniejsze są w sprzedaży środki czystości oraz perfumy (mają też kosmetyki)....Perfumy maja niby  z tych samych rozlewni i te same gatunki co światowe marki tylko pod inna nazwą, oczywiście znacznie tańsze. Testowałam parę produktów i były ok.
  • Znajomy zadowolony, ale on nastawil się typowo na budowę swojej sieci. Chyba 2 lata w tym jest.
    Co do produktów,ponoć świetny zajzajer do czyszczenia piekarnika mają. Perfumy miałam kilkakrotnie i jak dla mnie jak każde oszczędnosciowe-na początku ok, a po trzech miesiącach zmiana zapachu i mdłości po każdym popryskaniu.
  • Syn (17 lat) był rok, miał 120 osób pod sobą, teraz poszedł do Lu pre- to samo niemal. Potwierdzam wszystko co wyżej (pranie mózgu, jakość,, zasady,  itp) , plus zawalona matma w I liceum( kiedyś te 120 osób trzeba było skaptować)  - poprawka za ok tydzień. 
  • A choć kasa na korki z tego wyszła?
  • O tak, ten do piekarnikow jest super. Wlasnie wczoraj zamowilam kolejny. Swietnie czysci tez przypalone garnki, kratke na kuchenke.
  • Martyna, chyba tak, bo faktycznie w wakacje chodzi i płaci sam :) ja uważam oczywiście, że za mało się uczy, za mało korków no i nie chce uczyć się ze mną ... 
  • a w ogóle to pierworodny skryty jest no i "prawie dorosły". Pierworodnych należy oddawać do świątyni...
  • Ata, nie wiadomo co komu pisane, może z tego doświadczenia biznesowego więcej mu dobrego w życiu przyjdzie niż z trójki z matmy:-)
  • z dwójki z matmy :) więcej nie będzie... a co do reszty: może i tak... ale jakoś jego pęd do kasy i niezależności kiepsko mi wróży w najbliższym czasie w kwestiach wiary i moralności. Mam nadzieję że ostatecznie skutek będzie taki, że letni nie będzie - ale co wybierze ? w przykładzie i modlitwie nadzieja... 
  • Zostanie swietnym katolickim biznesmenem,placacym uczciwie za prace.
  • E tam, tylko go trzeba społecznie ukierunkować. A skąd się mają katoliccy pracodawcy brać, kto ma ten kraj do przodu popychać?
  • Mój znajomy  próbował swoich sił i na próbach skończyło się. Kupił za 160 zł próbnik i miał podbić cały świat.....   Kupiłam perfumy FM na allegro na wyprzedaży  i tam rabat był naprawdę super bo chyba po 11zł za sztukę. Perfumy fajne ale niezbyt trwałe
  • Ja perfum u nich nie kupuje, ale chemie do domu owszem.
  • Takie MLM. Kup i spróbuj sprzedać i wciągnij innych, najlepiej z rodziny, żeby kupowali od ciebie i sprzedawali dalej i szukali kolejnych...

    Taki ZUS trochę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.