Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

12357127

Komentarz

• Uja, no jak skrzypi i sie kiwa, to ma. Jak lozko dzielisz z kims, kto wazy 100 kilo, to tendencja do skrzypienia i kiwania wzrasta...
  • edytowano sierpień 2014
    Uja - też się zastanawiałam nad tym, co to za różnica, jak spałam na materacu.
    Teraz mam łóżko (no może nie całkiem) i już nie mam pytań  Jak już będę miała łóżko całkiem - ach, to dopiero będzie - lepiej sobie dawkować przyjemności ;)
  • uJauJa
    edytowano sierpień 2014
    no jak skrzypi i się kiwa to racja ;)

marzy mi się już łóżko
    ale Olcia musi dorosnąć do nie spadania z materaca wtedy się przeniesiemy kawałek wyżej :D
    mam 2 wezgłowia ze starych  pojedynczych łóżek moich dziadków i planuję je połączyć w jedno :)
  • No, zmykam z wywlatka, ale pozostane w kolorach ;) Mam chustke szydelkowa do rozwieszenia, zeby ksztaltu nabrala. Czuje, ze bedziemy miec z corka starsza wspolny element garderoby B-)
  • no i znalazłam łódkę w Mrągowie :P

coś tak czułam że w górach z łódkami może być problem :) ale pomysł bardzo mi się podoba :)
  • Ha, ha, teraz juz wiesz co to za bol w gorach mieszkac ;) Tez tak mam, ze co upoluje, to na polnocy gdzies. Taaakie rzeczy mi kolo nasa przechodza.... Bo ja np. na stare drzwi jeszcze poluje, bo mamy teraz takie jakies byle jakie, styl lat 70-tych, a marketowe srednio mi podchodza.
  • absolutnie wszystko co mi sie podoba i jest w zasiegu cenowym znajduje sie na drugim końcu Polski ;)
  • Fajny pomysł z kapliczką, też mi się marzy.
  • Szukalam w necie koszykow, kupilam krany, sztuk 5, w mega dezignerskim sklepie, w kosmicznej promocji po 2,95€ (!!!!!) za sztuke:
  • Jedna z rzeczy, ktorych nie lubie w obecnym domu, sa drzwi. Znaczy kolor tych drzwi, taki przytlaczajacy wszystko braz. Wczoraj wieczorem popatrzylam na drzwi i przerazenie ma dusza zawladnelo: jakie drzwi sa w nowym mieszkaniu?
    Dziura w pamieci. Zdjec brak.
    Pytam chlopa. Odpowiada: brazowe.
    Kurka.
    A klamki? - dopytuje zrezygnowana.
    Zlote, swiecace, z barokowymi ozdobkami wokol dziurki od klucza.

Nie no, to MUSIALABYM zauwazyc! Patrze, chlop chichocze, wyjmuje iphone:
    Patrz, zdjecie przedpokoju cyknalem.

Drzwi sa biale, proste, bardzo ladne!!!!!! Jupiiiiii :)>-
  • Ale fajnie wam. My też po remoncie - mamy dwa całkiem sympatyczne pokoiki dziecięce - chłopięcy i dziewczęcy. Może później wkleję.  Obyło się bez pieniędzy - zrobiliśmy wszystko z tego, co już mieliśmy. Chłopięcy pokój jeszcze nie do końca zrobiony. 

Drzwi mam paskudne - ale nie zmieniamy na razie z powodu kasy. Taki stary badziew. 

Dziewczyny - fajne kuchnie:)
    Maciejka - cudny kran - też taki chcę.

• Monira, jesli naprawde Ci zalezy moglabym jakos pokombinowac z dostawa do Polski. Np. dalabym kolezance jakiejs, ktora akurat bedzie jechala do Pl, i stamtad wyslac. Wtedy koszty przesylki nas nie zjedza, tylko troche to by moglo trwac.
  • Czy on mógłby być do kuchni? Nie mogę już na kran kuchenny patrzeć.
  • Te kuchenne zwykle dluzsza szyjke maja,zeby np wygodniewode do gara nalac. Ale jak kto lubi.
  • 1. Przedsionek 
    2. Zabudowana wnęka i pudełka Trofast (drewniana konstrukcja dzieła mojego męża)
    3. Regał na książki (2.5 m dłudości)
    2. Znów przedsionek
    3. Z innej perspektywy, ale to samo.
    Dobrze wstawiłam? Bo te jakieś małe, a w powięszeniu za wielkie...

A koło pralki stoi i straszy "szafka na buty".
  • Powiem Ci @szczurzysko, że jak Cię czytam, to wyobrażałam sobie szaro - sino trupy i klapnięte spleśniałe pomidory ;)

A Ty wysoło masz - bardzo przyjemnie :)
  • Bardzo fajny ten kran @Maciejka, ale musi być do niego umywalka/zlew z wąskim miejscem na kran właśnie. Jak zainstaluje się w szerokim, może nie trafić w muszlę... też bym taki chciała - kupiłaś karton cały?;)
  • No to kto chce, niech sie decyduje do 21 powiedzmy (pozniej sie pakuje i jade na wakacje :P). Bo kupilam dla siebie 5, dokupilam po poludniu 2, ale moga wiecej zamowic.
  • O, to ja bym tez chciała, tylko zapytam męża, jak wróci, czy na pewno. ;) 
  • To ja poproszę 2 :) 
  • a są inne kolory?
  • Fajny regał Szczurzysko!   -   lubię jak w domu jest duuuużo ksiązek:)
  • Uja, sainne kolory, ale 10 razy drozsze.
  • @Monira- pochwal sie pokoikami:)
    @Maciejka a ja mogę dwa takie krany? Tylko powiedz mi jakie kolory mają. :-)

edit: doczytałam. To ja czerwony jeden poproszę. CZAD :D
  • To nie czekam, aż skonsultuję z mężem, tylko zamawiam jeden. 
  • Palec pod budkę , ja tez :) Nigdzie mi nie pasuje, ale jest sliczny :)  A jakie ma wymiary - wysokość?
  • Nie umiem znaleźć kabelka. Nic specjalnego- z tych gratów, które już mieliśmy. Jedyne co kupiliśmy to fototapete mapę świata  na całą ścianę chłopackiego pokoju.Mamy niefajne umiejscowienie drzwi i okien - dotykają ścian i przez to trudno umeblować wnętrze. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.