Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyciskarka do soków wolnoobrotowa

edytowano wrzesień 2014 w Kuchnia
Przymierzam się do zakupu.
Macie? Warto? Które polecacie?

Komentarz

  • Mam pożyczonego Zelmera (JuiceMaker JP1500). Bardzo mi się podoba.
  • Kuvings, znajoma kupila, bo na diecie sokowej, rewelacja, cena tez ekstra
  • edytowano wrzesień 2014
    Muszę się odtruć trochę, bo cerę w dalszym ciągu mam fatalną, do tego jak wrzuciłam w ciąży parę kilo to zaczął mi wyłazić cellulit no i w ogóle pora na detoks.

    Ale żadne radykalne diety ani posty nie wchodzą w grę z powodu ciąży właśnie (a potem półtora-dwa lata karmienia i też dupa).

    Więc wymyśliłam, że sobie sprawie taką wyciskarkę i będę się katować codziennie sokiem z buraków, kapusty itp. To mnie chyba ani dziecka nie zabije, co?
  • @Kotek - soki na pewno Wam nie zaszkodzą, ale zwracam uwagę, że tendencyjne bzdury piszesz o tym, że niby w ciąży i w czasie karmienia nie wchodzi w grę żadna dieta. Spokojnie możesz odstawić (lub drastycznie ograniczyć) produkty odzwierzęce, cukier, białą mąkę, rafinowane tłuszcze i inne niezdrowości. Dużo warzyw, w tym surowych (kiedy, jak nie o tej porze roku?), pełnoziarniste zboża (najlepiej inne niż pszenica), owoce, orzechy, dobre tłuszcze, trochę strączków (aby nie soja!) - Jedząc w ten sposób nie zaszkodzisz sobie, czy dziecku ani w ciąży, ani  w czasie karmienia, a stan zdrowia powinna taka dieta poprawić.
  • jaka jest zaleta wolnoobrotowej?
  • Potwierdzam co @Katarzyna pisze - w ostatniej ciazy wdrozylam taką wlasnie dietę, tylko nie z powodu urody ale z nadciśnienia. Do tego dodalam sok z buraka, trzy szklanki dziennie - z wyciskarki wolnoobrotowej - i skórę miałam jak nigdy, a przytylam tylko tyle ile dziecku potrzeba.

    Co do wyciskarki, to my mamy taką z eujuicers.pl - kupiona w celu robienia diety Gersona kiedy mąż walczył z nowotworem (dość droga, bez tej "rakowej" mobilizacji raczej byśmy jej nie kupili), teraz jest jednym z lepszych i ulubionych urządzeń w domu :)
  • Na wakacjach spotkałam panią, która z powodów kłopotów zdrowotnych w rodzinie zainteresowała się dietetyką. M.in. mówiła nam, że sok z jabłek powinien być tłoczony, a nie z sokowirówki, i trzeba go wypić w ciągu pół godziny. Może coś w tym jest @PawelK
  • edytowano wrzesień 2014
    @Katarzyna
    Ale ja już jestem na takiej diecie od jakiegoś czasu. Nie bardzo wiem co jeszcze bym mogła w niej poprawić poza całkowitym wyrzuceniem mięsa (teraz maks 2 razy w tygodniu i wyłącznie z czystego źródła tj. albo dziczyzna albo jagnięcina) i nabiału (też nie duże ilości).
  • Kotek, ale sok z buraka, zwłaszcza z jabłkiem, jest bardzo smaczny, zrobiłam w domu na próbę, był popyt :)
  • Przez radykalne diety miałam na myśli np. dr Dabrowską która mi się marzy. Ale tymczasem nic z tego
  • Znalazłam taką:
    http://allegro.pl/wyciskarka-soku-oscar-da-1000-prezenty-i4639693944.html

    Tańsza o 300zł niż Kuvings czy Omega, zdaje się na licencji Huroma.
    Co o niej sądzicie?
  • My mamy taka w domu. Jest naprawde dobra. Polecana przez innych ktorzy eksploatuja naprawde sporo i wyciskarka daje rade. Tylko z tego co pamietam taniej byla kupowana. Musze sobie tylko przypomniec z jakiej stronnki bralismy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.