Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pola już po operacji +++

1101113151632

Komentarz

  • Witajcie,
    Ciarki mnie przechodzą zaczynając te pierwsze słowa w wątki dotyczącym Poli. Jak pierwszy raz czytałem Wasze wpisy, wsparcie i modlitwę którą ofiarujecie Polci płakałem jak dziecko. Tak jak pisałem w poście powitalnym, zachwyca mnie takie dobro i chęć pomocy jaką nam okazujecie i bardzo Wam za to dziękuję.

    Dziś tak jak pisała maliwiju sytuacja naszej córeczki się pogorszyła. Na tomografii wyszedł ropień w mózgu, co prawdopodobnie kwalifikuje się do ponownej operacji. Zakażenie, które wdało się po operacji (sepsa) z krwi przeniosła się do mózgu, a tam trudno wybija się te małe wredne bakterie, stąd takie komplikacje. Dziś popołudniu lub jutro na być podjęta decyzja czy faktycznie operacja będzie konieczna - o tym decyduje Pan Profesor. Znów tak jak 3 tygodnie temu spadamy z wysokiego konia, nie można za szybko otwierać szampana, cieszyć się, choć człowiek robi to tak po prostu odruchowo.
    No dobra, damy radę, wierzymy, że Pan Bóg podejmie dobrą decyzję, niezależnie od tego jaka ona będzie to chcemy i będziemy widzieć w niej dobro. Nasze naczelne hasło, które mamy w sercach i smsach to JEZU UFAM TOBIE.
    Jest taka piosenka
    która jakoś często nam chodzi po głowie i wraca.

    Z natury jesteśmy optymistami, więc modlimy się i wierzymy, że nasza mała bohaterka jeszcze nie raz zadziwi ten świat.

    Kochani, proszę Was o modlitwę i jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie.
    Marek
  • Moi Drodzy jesteśmy z Całą Waszą Rodzinką przed Panem.
  • Jezu, Ty się tym zajmij!
  • Bardzo, bardzo się modlę. 
    Dziękuję Ci, że napisałeś.
  • Miałam wczoraj mega trudny dzień - wyryczałam się przed Bogiem, że mnie to przerasta. Dziś otwieram książkę i znajduję takie słowa, którymi chcę się z Wami podzielić:

    Naszą obroną przed mocą Szatana jest moc Boga. Kiedy mocno wierzymy, że Bóg panuje w sposób doskonały i pełen miłości nad każdym szczegółem sytuacji, w której jesteśmy, to wówczas może zadziałać wielka Boża moc. A my wyrażamy naszą wiarę poprzez to, że wielbimy Go i dziękujemy Mu za tę sytuację.

    Z książki "Moc uwielbienia" M.R. Carothers


  • Kochani, jestem mamą Poli. Podpisuję się pod wszystkim co napisał mój mąż i dziękuję Wam za modlitwę.
    Jest już decyzja, Pola będzie ponownie operowana w piątek lub poniedziałek. Pan Bóg jest cały czas z nią i wie, że to jest dla niej najlepsze.
    Oddaję ją całym swoim sercem i wierzę, że będzie z tego dużo dobra.
    Aneta
  • codziennie +
  • edytowano grudzień 2014
    Byłam przed wieczorem u Poli.
    I wbrew opiniom lekarzy (oczywiście w mojej ocenie) wygląda i ma się dobrze.
    I tak mądrze patrzy...

    Niemniej modlitwa nadal potrzebna, bo jeszcze sporo przed Nią!
  • +++ bedzie dobrze, Malenka!!!
  • pamiętamy i modlimy się z dziećmi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.