Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

JEEEST AKCJA! Wypowiedzmy dziś walkę złemu! Modlitwa najlepszą bronią! Zapraszam!

edytowano październik 2014 w Ogólna
Kochani, przypadkiem nieprzypadkiem byłam dziś na filmie "Matteo".
Przypadkiem, bo "rzutem na taśmę". I z wielkimi perypetiami. Ale o tym napiszę, jak bedę luźniejsza.
Film z przesłaniem...

Dziś jest na swój sposób szczególny dzień. Dla nas wigilia Wszystkich Świętych. Ale dla alternatywnego świata też dzień ważny.
Dlatego przyszła mi go głowy taka myśl, takie natchnienie, żeby na swój sposób wypowiedzieć wojnę złemu, żeby poprzez modlitwę udaremnić jego działanie. Myślę, aby dziś szczególnie modlić się w intencji tych wszystkich ludzi (zwłaszcza niewinnych dzieci i młodzieży), którzy nieświadomie stają się ofiarami zła wchodząc w to poprzez halołinowe zabawy. A konsekwencje mogą być bardzo groźne. Wspomniany film dotyka również tego problemu...

Pomódlmy się też w intencji naszych dzieci. "profilaktycznie". żeby je ochronić od zła, które zagraża w dzisiejszym świecie

Proponuję zwartą modlitwę o jakiejś konkretnej godzinie. Albo inną formę, np coś w rodzaju nieustającej koronki przez całą dzisiejszą noc.
Co Wy na to?
Byłby ktoś chętny?


Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.