Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pożyczę

2

Komentarz

  • @AB, jak nic nie wymyślę do sb/nd, to się odezwę, dzięki!
  • edytowano styczeń 2015
    @tymka, mam do pożyczenia biały kombinezon (62) z polarem w środku. Rękawiczki na guziczkach.
    Ma tylko haftowaną aplikację po lewej stronie (szaroniebieskie owieczki).
    Nie umiem tu wstawić fotki. Jak dasz adres mailowy, to Ci wyślę.



  • @AleksandraB mam suknię kopciuszka Disneyowską
    rozmiar na 10 lat
    długa, niebieska z białym
    mogę pożyczyć, chcesz?
  • @babka4
    Tak! Kopciuszek to też dama! Córce się spodoba. Dziękuję! Podam adres na pw.
  • Ja swój "alarm" odwołuję, dziękuję pięknie wszystkim! Babcia dziś wyznała, że kupuje Anteczkowi kombinezon w prezencie :)
  • Przypomnę się jeszcze raz, może ktoś... coś...

    Chętnie pożyczę lub odkupię w rozsądnej cenie adapter do pasów samochodowych dla mojej ciężarnej córki. Oddałabym już w połowie marca albo i szybciej
  • Czy kotoś mógłby pożyczyć łyżwy dziewczęce na r 34-35?
  • @Malgorzata32
    dopiero teraz zobaczyłam, że szukałaś stroju pastuszka
    mam teraz inny nick i nie dostałam powiadomienia
    ponadto mój Antek też był w tym roku pastuszkiem na przedstawieniu (już drugi raz mu przypadła ta rola), w sumie miałam tylko futrzaną kamizelkę...
  • Pożyczę lub odkupię białą pelerynkę lub sweter na I Komunię. wzrost około 128.
  • Mińsk
    potrzebuję na 2 maja
  • Tak.
    myśle, że spokojnie da radę 2 maja + biały tydzień
    11 maja mogę odsyłać z powrotem
  • dziękuję :-)
  • o to lepszy watek.... stroj biedronki (czulki i/ lub skrzydelka) na bal piatkowy... albo kompletny stroj Elsy z krainy lodu ;)
  • @MAFJa, a na jaki rozmiar ta biedronka? Bo coś mam- na pewno spódniczka na tiulu w kropki, skrzydełka. Czułki też były, ale nie wiem czy się nie popsuły.
  • na rozmiar duzej czterolatki ale chodzi o skrzydelka biedronkowe i czulki wiec bezrozmiarowo... pytanie czy dojdzie z wawy do piatku... watpliwa rzecza jest jakoby?
  • @MAFJa, myślę, że dojdzie. Za jakąś godzinkę- dwie zrobię Ci fotkę(teraz muszę wyjść)
    Jeśli uznasz, że się nada, to wieczorem puszczę priorytetem,ok?
  • edytowano luty 2015
    Spódniczka:
    bdrrrrrrrrrrrr

    Rozmiar z metki 116. Ale myślę, że uniwersalny. Czułek nie zlokalizowałam. Ale myślę, że czerwona opaska i jakieś doczepione kuleczki na drucikach załatwią sprawę. Jak jesteś zainteresowana, to daj znać!
  • @MAFJa, wysłałam poleconym priorytetem. Powinno dojść.
  • dzieki wlasnie wrocilam z pracy.ja traktorzystka. i dzieki AB :)
  • He...he...Lata ma ten strój. I trochę sfatygowany jest (kropki w praniu trochę "odpadły", ale za każdym razem zamalowuję markerem do tkanin ;). Kupiliśmy Weronice jak miała ze dwa latka. Starsza miała podobny- różowego motylka- w parze występowały. Potem był dla najmłodszej córki. Sporo dzieci już z niego korzystało- zarówno na bal jak i do zabawy. Zresztą Julka nadal go lubi.
    @MAFJa, czułki też gdzieś były. Ale nie miałam czasu ich szukać, a chciałam szybko posłać. Przepraszam. Wrzuciłam Ci czerwoną plastikową opaskę- coś sobie doinstaluj.
  • Dzieki wielkie... my zyjemy ostatnio w takim kolowrotku ze poszlaby chyba w samej sukience..
  • Dzieki Malgorzata doszlo juz pikny... nie widze ubytku w kropkach... a pod spod dawalas koszulke ?
  • Fajnie, że doszło i się podoba.
    Tak, pod spód koszulka niezbędna moim zdaniem
  • edytowano marzec 2015
    Pytanie do "lokalnych".
    Nie ma ktoś do pożyczenia na kilka dni książki "Dywizjon 303"? Naszą gdzieś wcięło. Straciłam nadzieję, że się znajdzie, a pilnie potrzebna.
  • @Malgorzata32 spytam rodzicow. Kiedys byla w domu, moze maja, jutro dam znac.
  • @Malgorzata32 niestety, ale rodzice nie maja, gdzies po drodze wyszla.
  • Ja mam:) mogę pożyczyć, tylko logistykę trzeba wymyślić.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.