Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Im więcej jest gejów chorych na AIDS, tym większe szanse na seks bez prezerwatywy"

edytowano październik 2008 w Polityka
Mężczyźni (w wieku od 33 do 49 lat) są oskarżeni o gwałt, nielegalne posiadanie narkotyków i ciężkie uszkodzenie ciała dokonane z premedytacją. Według prokuratury między 2006 a 2007 rokiem celowo zarazili 14 mężczyzn wirusem HIV. Grozi im za to do 20 lat więzienia. Swoje ofiary poznawali przez Internet. Proponowali im udział w orgiach. Potem ich odurzali za pomocą tzw. pigułki gwałtu i wstrzykiwali własną, zarażoną krew.

>> więcej

Komentarz

  • "Imiona głupich będą wymazane z ziemi żyjących."
  • znaczy się małżeństwo kobiety i mężczyzny = związek mężczyzny i mężczyzny a logika gdzie szanowna koleżanko?
  • [cite] Tomasz:[/cite]No i niech ktos powie, ze orientacja tinkiwinkowa nie jest zboczeniem.
    Mówisz, masz:
    [cite] Werka:[/cite]Ja powiem, jeśli rzecz dotyczy dorosłych, niezmuszonych do niczego osób.

    Są dwa wyznaczniki satanizmu:
    - relatywizm poznawczy ("nie ma prawdy" / "ja decyduję co jest prawdą"),
    - relatywizm moralny ("nie ma dobra" / "ja decyduję co jest dobrem").

    [cite] Rafał:[/cite]a logika gdzie szanowna koleżanko?
    Kiedyś jeden myśliciel z tytułem naukowym tak bzdurzył na wykładzie, że w końcu jeden student zwrócił mu uwagę, że to się nie zgadza z rzeczywistością (!) a luzak na to "Tym gorzej dla rzeczywistości!"
  • "To, że nie wiem, czy się zarażę AIDS, zwiększa rozkosz seksualną" â?? cytuje HVN jednego z ankietowanych.

    Dorosły, nie zmuszany, a pieprzy jak potłuczony.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.