Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabierz stringi na porodówkę

edytowano październik 2008 w Ogólna
Wcześniej mówiono, że w ciąży kobieta promienieje i to wszystko czego potrzebuje â?? a nie modnych bucików na platformach i ciążowych miniówek. Ale trend "bycia modną z brzuszkiem" jest ostatnio wzmacniany przez falę znanych mam-celebrytek i przez doniesienia tabloidów na temat tego, co zakładały na siebie przez dziewięć miesięcy. W dwóch pierwszych trymestrach Nicole Richie wybierała głównie Balenciagę, a Manolo Blahnik podobno zaprojektował specjalne "ciążowe" szpilki dla Sary Jessiki Parker.

(â??) Według internetowej strony BabiesNBellies.com w ciąży obowiązuje "szalony, sexy" strój. Inny internetowy sprzedawca, FirstImpressions, oferuje ciążowe stringi na plażę. (Nie zapomnij wziąć dwa razy tyle kremu z filtrem). Na Motherhood.com można nawet znaleźć krótkie dżinsowe spodenki w wersji dla ciężarnej.

Teraz rozumiem, że niektóre ciężarne kobiety mogą chcieć czuć się ładnie i sexy. "Poczekaj tylko, kiedy w ciągu trzech miesięcy przestaniesz widzieć własne kostki i poczujesz się jak hipopotam", złoszczą się na mnie. Szczerze mówiąc, mogę poczekać. Nigdy nie lubiłam swoich grubych kostek, a z tego co słyszałam, większość dnia hipopotamy spędzają zanurzone w ciepłej, mętnej wodzie. To brzmi to jak przedłużony zabieg spa.

Ale największym afrontem jest presja, by wyglądać seksownie w czasie parcia. Można by pomyśleć, że pójście na porodówkę powinno oznaczać wytchnienie od tego całego trzymania pozorów. Ale nie wtedy, kiedy pojawiła się nowa kategoria ubrań zwana "strojem porodowym", w ramach której można się zastanowić nad spódnicą od Binsi. Tak, to spódnica zaprojektowana specjalnie na te ostatnie, pełne wysiłku godziny ciąży. Dla waszej informacji: są też komplety na "czwarty trymestr", na czas powrotu do szczuplejszej figury sprzed ciąży. Och, a czy ktoś widział Nicole Kidman ubraną w obcisłe, białe jeansy i bluzeczkę odsłaniającą brzuch, zaledwie w dwa tygodnie po urodzeniu córki?


>> więcej

Komentarz

  • >>Ale nie wtedy, kiedy pojawiła się nowa kategoria ubrań zwana "strojem porodowym", w ramach której można się zastanowić nad spódnicą od Binsi. Tak, to spódnica zaprojektowana specjalnie na te ostatnie, pełne wysiłku godziny ciąży.<<

    a u nasz sołtys sołtysowej na te okazje to nawet nowe ciepłe bawełne kupił prosto z domu mody Chineseee. Istne fiksum dyrdum bo bawełna w czerwone kropki była i się muchy jak do miodu zlatywali nie wiedzieć czemu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.