Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dentysta na NFZ (najlepiej Warszawa)

Mielismy calkiem przyzwoitego dentystę dla dzieci - prywatna przychodnia z kontraktem z NFZ-tem. Niestety - okazalo sie, ze teraz kontraktu nie maja i nie wiadomo kiedy, i czy w ogóle , beda mieli w przyszlosci. Wczoraj mielismy nagła sytuację - Szymka rozbolal zab w nocy, rano niby troche przeszlo, po szkole odebralam go z opuchlizna pod okiem, wiec szybko pojechalam do tej naszej przychodni. Niestety - w tym momencie dentysty wcale nie bylo, tylko ortodonta, no i dowiedzialam sie jw. Szymon puchł w oczach (okazalo sie, ze pod zebem z ubytkiem, w górnej szczece zrobil mu sie ropien), wiec poszlismy do najblizszej kliniki w okolicy i za wyrwanie zeba (mlecznego)+ znieczulenie zapłaciłam 180 pln. Pozostali maja ogólnie zeby ok, ale Marianna niestety nie, do tego nie bardzo daje sobie cokolwiek robic, wiec moze byc powtórka z rozrywki. Dlatego szukam namiarów - najlepiej dobry dentysta na NFZ, ewentualnie dobry i tani ;)

Komentarz

  • Mam namiar na dentystke ktora pracuje i na nfz i prywatnie. Zlota kobieta! Rejon rembertowa na nfz i prywatnie w wesolej ale to prywatnie jest bardzo tanio. I ma reke do dzieci, cala rodzina do niej chodzimy. Wyślę Ci do niej namiar na priw za pare chwil, chcesz?
  • Troche daleko od nas, ale za to blisko teściów ;) Poprosze :)
  • Nasza K. chodziła na Chmielną na NFZ.
  • A gdzie? Czy od Nowego Światu czy na Woli?
  • Przy Nowym Świecie.
  • "Mam namiar na dentystke ktora pracuje i na nfz i prywatnie. Zlota kobieta! Rejon rembertowa na nfz i prywatnie w wesolej ale to prywatnie jest bardzo tanio. I ma reke do dzieci, cala rodzina do niej chodzimy. Wyślę Ci do niej namiar na priw za pare chwil, chcesz?"

    Czy mówisz o A. H.?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.