Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką wodę pijecie?

2»

Komentarz

  • Wiem, że to ankieta... ale mam wątpliwość zdrowotną, czy taka odfiltrowana np z wapnia woda jest ok?
    Przeca te minerały są potrzebne, jak się rośnie czy karmi p.
    U nas woda, ze względu na małą fobie, odwapniona w całym domu - żeby się baterie, pralki itd. nie psuly. Zdaniem Męża słabo nadaje się do picia przez to.
    Kupujemy mineralne: Naleczowianka, Muszynianka. Czasami też hardkory Slotwinianka itd.
    Człowiek się zapedza w kozi róg... pije z plastików, żeby czajnik był zywotniejszy...
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Cisowiankę, bo lubię bąbelki :D

    Herbę parzę tzw. oligoceńską (tak naprawdę jest holoceńska, ale to szczegół ;)) ). Oczywiście, że jest kamień, niezbity dowód, że woda coś zawiera ;)

    Niekiedy używam kranówy (źródełko bywa zamknięte :( ) - na Grochowie nie jest tak źle, choć lepiej przegotować 2 razy. Najgorsza woda - msz - jest na Gocławiu i na Stegnach. Albo była, dawno tam nic nie piłam B-)
  • To jeszcze podbiję...
  • Kranowkę z wlasnej studni a jak gazowaną to tylko zieloną piwniczankę.
  • kranówa!
  • edytowano sierpień 2017
    Głównie gazowaną, jutro, jak co czwartek, przyjedzie pan, zabierze puste skrzynki, przyniesie pełne i zainkasuje opłatę.
    Podobała mi się opcja gazowania, ale oryginalne naboje soda stream są nieekonomiczne, a "regenerowane" tylko wysyłkowo, więc kicha...
  • My w końcu kupiliśmy Britę. A Wy tu piszecie ze niedobrze bo przefiltrowana nie zawiera nic  :|
  • mamuma powiedział(a):
    Silesia, to wyobraz sobie, ze ja swojego czasu wypijalam 12-14 litrow wody na dobe!!! Tez nosilam ze sklepu, bo jest na tyle blisko, ze zal jechac autem, a na tyle daleko, ze sie mozna niesieniem zmeczyc :D
    Żartujesz. .. sama???
    Podziękowali 1hipolit
  • Przegotowana kranowa albo z Brity albo butelkowa. Gdzies slyszalam ze spozywanie tylko filtrowanej niezdrowe. 
  • Nika76 powiedział(a):
    mamuma powiedział(a):
    Silesia, to wyobraz sobie, ze ja swojego czasu wypijalam 12-14 litrow wody na dobe!!! Tez nosilam ze sklepu, bo jest na tyle blisko, ze zal jechac autem, a na tyle daleko, ze sie mozna niesieniem zmeczyc :D
    Żartujesz. .. sama???
    Mysle, ze przy 12-14 to wykorkowac mozna 
    Podziękowali 2OlaOdPawla Nika76
  • Ale wy gotujecie wode mineralna? 
  • Nie gotuje wody mineralnej czasem zrodlaną.
  • My do picia i do czajnika używamy wody z filtra. Jednak butelkowaną mineralną też używamy. Do zup, kompotów i wszelkich gotowanych potraw używam wody z kranu bez filtrowania.
  • my pijemy mokrą ;)

    mamy dzbanek brita, filtry różne - jak się trafią w promocji
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.