Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Księża kazali chodzić jedynakom w żałobie, wspomina Senyszyn

edytowano październik 2008 w Ogólna
Pardon%20TV%3A%20Nieletnia%20Indoktrynacja

A to ci dopiero...

Komentarz

  • :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
    :fingersear::fingersear::fingersear::fingersear::fingersear:
  • no i ch... chciałoby się rzec.
  • gdyby w dupie ryby były to by na świecie stawów nie było
  • E tam Tomek, zawsze winny przebrzydły kler i edukacja seksualna. Grunt to wyciągać właściwe wnioski. Masz akwarium?
  • Pajak tylko pogarsza sprawe, ty... teletubisiu.
  • Kto pip..... słucha pip...... tą starą pip..... i zdziwaczałą pip.... chciałoby się rzec kobietę ?
    P
  • Ktoś ją musiał kiedyś skrzywdzić. Ma takie urazy....
  • Niepokoi mnie, że ona bardzo lubi czarny kolor. Tak ubierają się sataniści.
  • A może by tak jakoś tą Panią przeciągnąć na "naszą stronę". W końcu o dyskryminacji wielodzietnych można by więcej powiedzieć.

    :bigsmile:
  • Czarny wyszczupla :devil:
  • Ty Agnieszko z tym czarnym na poważnie?

    Co do wyszczuplania, to niew wiedziałaś mona, że czarownice z natury są chude i wyszczyplać się nie muszą?
    Dowiedziałam się tego na ostatnim sabacie, na którym po raz kolejny odmówiono mi legitymacji członkowskiej:tongue:
  • Puszyste kobiety nie mogą być czarownicami. Są zbyt sympatyczne :wink:
    Ja nie jestem ani puszysta ani chuda, ale zawsze mogę być... :bigsmile:
  • [cite] Anita:[/cite]Ja też................
    i ja.
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]Niepokoi mnie, że ona bardzo lubi czarny kolor. Tak ubierają się sataniści.
    ... i ludzie w żałobie
    zakonnice
    zakonnicy także
    księża
    starsze panie(wiele mi znajomych, dla scisłosci dodam)
    wiekowe mieszkanki Krety
    :bigsmile:
  • Senyszyn nie jest zakonnicą.
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]Senyszyn nie jest zakonnicą.
    no wiem!:wink:
    ale jakoś tak mnie bardzo dziwi załozenie: lubienie czarnego=skłonności satanistyczne
    i tak sie zastanawiam, skąd takie uproszczenie
    specjalnie podałam te przykłady
    gdyby sam kolor, w jaki sie człowiek ubiera stanowił o dziwnych upodobaniach (a w tym konkretnym przypadku czarny jako kolor satanisty) to zapewne i zakonnice i księża i ludzie w żałobie stroniliby od niego
    pewnie by nawet był jakiś "odgórny" zakaz

    a poza tym, jeśli idzie o Senyszynową i jej hmmm, jak sugerujesz-skłonnosci satanistyczne: to jak się mają do tego kolorowe paznokcie, staranny makijaż i ciekawa bizuteria?:wink:
  • Kociaro? Dlaczego tak bronisz Senyszyn?
    Nawet jeśli nie jest satanistką, to służy szatanowi :sad:
  • ja jej nie bronię, to po pierwsze
    z wieloma jej wypowiedziami się zgadzam, to po drugie
    a po trzecie-wiem, ze można sobie "używać", jeśli idzie o osoby, z których poglądami się nie zgadzamy
    a jednocześnie wściekać się i obrażać, jak taki ktoś albo inne ktosie nie zgadza sie z naszymi poglądami albo -co gorsza-śmie nas krytykować i obrażać
    można, prawda?
    tylko po co?
  • Nie wiedziałem Werko, że u o. Rydzyka robisz za eksperta :rolling:
  • Wątpię. Moja frakcja już raz próbowała współpracować z o. Rydzykiem i została przez niego sromotnie przegnana.
  • [cite] kociara:[/cite]
    z wieloma jej wypowiedziami się zgadzam
    Z jakimi? :shocked:
  • [cite] kociara:
    jeśli idzie o Senyszynową i jej hmmm, jak sugerujesz-skłonnosci satanistyczne: to jak się mają do tego kolorowe paznokcie, staranny makijaż i ciekawa bizuteria?:wink:
    Jej antyklerykalizm, wypowiedzi antypapieskie. Paznokcie i biżuteria to tak dla niepoznaki.
  • Mozna se ją dodać do znajomych...

    http://nasza-klasa.pl/profile/16935617

    Ale ja bym się wstydziła :devil:
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]Senyszyn nie jest zakonnicą.

    Ale może jest wiekową Kretenką/Kretynką?

    MSPANC
  • >>Oj, to rzeczywiście odrzucenie. Ale nic straconego, trzeba się tylko lepiej postarać, ucharakteryzować odpwoiednio. Czytałam kiedyś coś o młodym dziennikarzu ND, który normalnie przypalał jointy i unikał wody święconej, a jego pełne żaru eleboraty schodziły z taśmy ND gładko i bez zakłóceń.<<

    Źle ci doniesiono cała redakcja przypala i łyka.
  • Czytałam kiedyś coś o młodym dziennikarzu ND, który normalnie przypalał jointy i unikał wody święconej, a jego pełne żaru eleboraty schodziły z taśmy ND gładko i bez zakłóceń
    Gdzie można o tym poczytać??? :bigsmile:
  • [cite] Werka:[/cite]Oj, to rzeczywiście odrzucenie. Ale nic straconego, trzeba się tylko lepiej postarać, ucharakteryzować odpwoiednio. Czytałam kiedyś coś o młodym dziennikarzu ND, który normalnie przypalał jointy i unikał wody święconej, a jego pełne żaru eleboraty schodziły z taśmy ND gładko i bez zakłóceń.

    Podaj namiary: dziesiątki redakcji w Polsce i nie tylko chętnie przyjmą redaktora, który potrafi gładko i bez zakłoceń teksty pisać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.