Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiki

124»

Komentarz

  • Ja jeszcze olej z pestek dyni lalam w moich... jeszcze po pyrantelum.. .a tez prawdopodobnie nikt nie mial... no wlasnie.stoi ten olej.. po terminach juz.. czesc w lodowce czesc w szafksch.. wylac to? Trzeba? 
    Podziękowali 1ewaklara
  • Pościel to pościel.a wsady? Kołdry poduszki?
  • To jest wogole niemożliwe:-) u moich dziewczyn w pokoju... 
  • Nie wiem.. jestem przerażona po prostu.. pierwsze pranie chodzi. Połowa recznikow sie zmieściła.. maly mial dusznosc w nocy, na szczescie przeszlo. Pokij dziewczyn to wogole jest nie do zrobienia, te wszystkie ich szmaty szafa wiecznie otwarta ile nie pozamykam i te bety wszystkie malego... kolyska dywany. Zwariowalam. ;-) 
  • edytowano maj 2021
    Mafia grunt to łyknąć lekarstwo a wyprac wystarczy bieliznę pizamy pościel (poszewki) i ręczniki po pierwszej nocy te akurat używane akurat ciepło to wyschnie wszystko
    Rzeczy z szaf czy dywany zostaw w spokoju ;) za tydzień powtórzysz i po kłopocie 
  • Mow mi tak jeszcze... :-) to moze nie oszaleje..już piore..  lekarstwo dzis wszyscy przyjmują... to źle?ze dzis piore? Jutro mam znowu?  Wiesz o co chodzi.. U nas bałagan jest .. właśnie szczegolnie u dziewczyn i tych tekstyliów wszedzie pełno... ocyki- najlepsza zabawka, kazdy swoj musi miec... pizam 200 .wszystkie dzieci palce w buziach i nosie... ta tylko posciel pluszaczki reczniki to przy 9 osobach z 7 pelnych wsadow minimum..nie narzekam -robie, ale obawiam sie ze to wszystko malo. 
  • Co do lekarstwa maluch ryczal , dwulatek ryczal ze chce jeszcze ;-) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.