Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KOMUNIA ŚWIĘTA 2015 - POMYSŁY, INSPIRACJE

2»

Komentarz

  • no 100 przesada.... ja film ze slubu i wesela mam i bardzo cenie.. 1000 dalismy :) a z komunii jak bylam mala to chetnie calosc ogladalam ale to juz moje prywatne zboczenie... mysle ze dzis bysmy siezdecydowali tylko na zdjecia..choc z drugiej strony dobre by bylo to zeby wszystkie ciotki idziadki nie lazily z aparatami...ale nie wiem czy u nas to do przeskoczenia..
  • bo na uroczystosciach parafialnych u nas tez jest.. cale triduum, odpusty itd... gorzej pewnie jak nie ma.. :)
  • edytowano maj 2015
    Praca fotografa/kamerzysty to nie jest tylko roota fizyczna podobno. Tak przynajmniej mawiają spece w tej branży. Tu liczy się też coś niewymiernego, co jest tzw wartoscią intelektualną. To nie tylko bezmyślne kręcenie, ale potem też montaż itp, co nie zajmuje 5 minut, wiec to też wlicza się do "robocizny"
    e:styl.
  • @kociara - wiem i ale np. wiem, ze profesjonalista, czyli np. taki architekt, za swoja prace intelektualna i odpowiedzialna, bierze powiedzmy 250 - 350 za nadzór na budowie , czyli dojazd, ogladanie i rozwiazywanei problemów na miejscu itp. Czasem trzeba tez np. przygotowac jakies rysunki wczesniej. Inny odpowiedzialny , czyli np. bardzo dobry prawnik - 250 za godzine pracy itp. A te filmy, wybacz, to tez nie jest takie niewiadomo co. Zreszta jak słysze kamerzysta w trójmiescie bioracy 35 pln nie sadze, zeby byl jakis gorszy od tego naszego.
  • U nas np. ślub filmowal nasz kolega i film byl znacznie fajniejszy, niz rozne takie tam profesjonalne. Np. jak sie spowiadalsmy sa ujecia - jak mega zaaferowana po spowiedzi o malo sie nie wyrznelam w kosciele, bo potknełam sie o ławke. Albo jak po cywilnym poszlismy na pizze do pobliskiego Pizza Hut na placu Zamkowym :)) Niestety to bylo VHS i do tego jednak kilka razy ogladane, teraz nei wiem, czy udalo by sie ją reanimowac.
  • My filmy z Komunii dzieci zamawialiśmy, tzn jeden film- koszt ok 50 zł.
    Jeśli chodzi o zdjęcia to nie braliśmy nigdy całego tego albumiku, tylko wybieraliśmy zdjęcia z dzieckiem (tylko naszym) np 3 ujęcia i zamawialiśmy po ok 3-4 sztuki każdego..dla babci, dla chrzestnych... dla nas i już.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.