Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Już po Putinie?

Plotki mówią, że miał wylew albo udar mózgu. Od tygodnia nie pokazywał się publicznie. Oczywiście może być to tylko katar, albo kolejna operacja plastyczna.

Ale jeżeli Putin zszedł drogą naturalną lub nienaturalną (znajomy szaman Obamy przyrządził truciznę) - to co nas czeka w przyszłości? Pokój czy wojna?

Komentarz

  • Wg mnie Europa potrzebuje wojny. Bez wojny nie rozwiąże swoich wewnętrznych problemów:bezrobocia, stagnacji, dekadencji itd.
  • Ludzie bez perspektyw wolą umierać na froncie za idee.
  • "Wg mnie Europa potrzebuje wojny"
    Nie no, mam nadzieję że tylko tak ironizujesz (?)
    Europa potrzebuje Boga, nawrócenia, a nie pogrążenia w szaleństwie.
  • Nie nie ironizuje. Europa prze ku wojnie bo fartuszkowi jej potrzebują. Europa w sensie elit, którą rządzą.

    ps. nawrócenia potrzebują wszyscy, nie tylko Europa ale i muslimy oraz prawosławni.
  • Wkleiłam info tutaj:

    http://wielodzietni.org/discussion/comment/1250257/#Comment_1250257

    Wojny może by chciał tzw. wieli kapitał, ale na nasze szczęście, nie bardzo mają gdzie się ukryć. Kosmosu jeszcze nie skolonizowano.
  • "Fartuszkowi" to nie Europa (!), to raczej garstka niegodziwców...
    A wojna pewnie będzie, bo jak ludzie są uparci, to Bóg do niej dopuści, ale to nie jest jedyna możliwa droga.
  • Na 95% obstawiam, że wojny światowej nie będzie - posiadacze kapitału jednak obawiają się, że broń atomowa i ich by dosięgła.
  • edytowano marzec 2015
    @Klarcia - naiwna jesteś - właściwe pytanie nie brzmi "czy" ale "kiedy" ...będzie III wojna światowa?

    a są tacy, co uważają, że ta wojna już trwa - i na pewno bardziej się rozkręci...
  • Dobra. Wybieracie się na szkolenie?
  • @Wandeal

    Tego typu "wojna" jest w sumie niegroźna. Zdecydowanie więcej ludzi ginie w wypadkach na drogach. Nie przestaniemy używać aut z tego powodu.
  • nie dzielmy skóry na żywym niedzwiedziu.chory czy nie i tak jest grożny
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.