Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nareszcie się obudzili - Biskupi ogłaszają automatyczną ekskomunikę za poparcie projektu in vitro

2»

Komentarz

  • wyjąwszy 2 lata PiS
    ---
    I to ten PiS nas za przeproszeniem wpie*dolił w Traktat Lizboński.
  • Wszyscy uczestnicy Magdelnki to powinni zawisnąć na szubienicy, łącznie z Epidiaskopem, który też ten diabelski cyrograf podpisał i się go nadal kurczowo trzyma.
  • Nie powinni zawisnąć, a pracować w kamieniołomie.
  • edytowano kwiecień 2015
    I to ten PiS nas za przeproszeniem wpie*dolił w Traktat Lizboński.
    ---------------
    @PawelOd Oli, a mógłbyś mi krótko objaśnić, jak Traktat Lizboński ma się do stanu naszej gospodarki i wysokości podatków, bo ja nie mam o tym pojęcia.

    e: Proszę o to samo @Tomasz i Ewa
  • @Aniela ma całkiem sporo, radzę przeczytać treść traktatu i pomyślec nad oczywistymi (a dziś widocznymi) konsekwencjami.
  • Nie mam czasu na czytanie traktatów. Czy naprawdę tak trudno wytłumaczyć jaki wpływ na polską gospodarkę i polskie ma traktat lizboński? Sprawa bardzo skomplikowana, niedostępna dla przeciętnych?
  • Traktak Lizboński wpływa na podatki, cła, i wiele innych. to tak na szybko. Więc na gospodarkę ma wpływ znaczący. Niestety, choć to zapewne zaboli, ale gospodarczo najlepsze w okresie po Magldalence były rządy SLD
  • edytowano kwiecień 2015
    przejść nad tragesią jak nad pustym grobem Chrystusa jakoś w tym stylu, przy okazji podlał to mesjanistycznym sosem, aż się zdziwiłem bo to nie w jego stylu ale zapewne to miał być ukłon w naszą stronę ale nic to nie dało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.