Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przemiękająca pielucha u chłopaka - wszelkie patenty mile widziane

2»

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2015
    @Haku A sprawdzaliscie, czy to nocne moczenie nie jest zwiazane z tzw. "niezageszczaniem" moczu nocnego? Najlepiej skonsultowac sie z jakims lekarzem, nefrologiem moze ;)
  • dzięki za odzew. Zmniejszyliśmy ilość picia w nocy. Mąż mój jest zdania, że on ssać po prostu potrzebuje w nocy i ile mu naleję, tyle wypije. Daje mu butlę, ale w środku jest połowa albo i mniej i jakoś specjalnie nie krzyczy.
    Zaobserwowaliśmy, że więwcej pije w okresie około infekcyjnym, poza tym gwałtownie urósł, poza tym zęby mu idą, poza tym mało pije w dzień, poza tym ma bunt dwulatka.
    Czyli wszystko na raz.
  • Mój też dużo pije, niedługo 24 m-ce. Ten sam problem.
    Ale jak to jest z tymi podkładami - czy one chłoną czy aby nie jest tak przypadkiem, że zabezpieczją materac kosztem kołdry etc. - bo nie wsiąka w dół tylko zasysa do góry takie przesiusiane?
    Mojemu picia się nie da ograniczyć...
  • Ale chyba tak szkoda włączać leczenie jak dziecko przecież dużo pije a nie jest chore.
    Moja córka miała problemy z moczeniem i dopiero jak nic miało nie pomóc to tabletki. Na szczęście udało się bez.
    PO pierwsze nie pić na noc. W ciągu dnia pic dużo i regularnie. Wiem łatwo pisać przy takich malcach.
    Moje maja 20 miesięcy. Piją jeszcze pierś. Na szczęście się nie przesikują. W ciągu dnia dużo piją.
  • Nie no - picie i siusianie jest logiczne :) - racja.
  • Wasze dzieci wcześnie, widzę, chodzą spać. Ja mam cel, żeby o 21.00 były już w łózkach...
  • Ja wolalabym przeczekac, niz jakies leki podawac, gdyby chodzilo tylko o zageszczanie moczu. Po co sie chemia faszerowac.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.