Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pierwsze buty dla dziecka

2»

Komentarz

  • @chabrowa -dziś w Ccc byłam i oglądałam buty z ich marki active boy. Jak dla mnie spełniają wszystkie wymienione tu kryteria, buciki skórzane i po prostu ładne, i cena też ładna- w okolicach 70 zł. Przypominam sobie teraz, że K. miał takie jedne buty i byliśmy z nich bardzo zadowoleni.Szkoda, że nie mają wersji dziewczęcej tych butów :-(
  • Lasocki w.CCC ma bardzo fajne skorzane dziewczece sandalki. W cenach przyzwoitych, jak na skore oczywiście. 
  • edytowano kwiecień 2017
    Te sandałki super wyglądają mamlu. Trzeba, by pewnie zobaczyć na żywo, ale że zdjęć chyba ok:))
    Znam te stronę i generalnie polecam!
  • Bartki mają twarde podeszwy.
  • Nasza biegała w takich skórzanych mokasynach. Ręcznie szyte, z gumeczką, nie spadają, chodzi jak na boso. Fajne były. W środku nie mają nic więcej, żadnych wkładek, szwy na wierzchu ale noga chyba układa się między nimi, bo nigdy nie miała stóp czerwonych czy obtartych.

    http://www.martamadeit.pl
    Podziękowali 2Marcelina annabe
  • Emele mialam dla corki roczki. One wiosenno-jesienne. Super miekkie, chodzila w nich ladnie. Ale zimowych nie mialam.
  • To cena bardzo dobra jak na nowe!!
  • podbijam wątek :) znowu szukam pierwszych butów, poprzednie 2 pierwsze razy olałam bo zaczynały się w zimie więc byle jakie kozaczki i tak dzieci nie chodziły tylko się je woziło, ale najmłodsza właśnie zaczęła chodzić, jest lato i szukam czegoś fajnego, macie jakieś nowe typy?
  • Fajne sandałki (r. 18) kupiłam dla małej w Tk maxx - marka KicKers. Teraz powinny być wyprzedaże.
  • takie?
  • Ja bym obstawiała albo clarksy jakieś lub paputki skórzane.
  • https://outletmax.pl/pol_pl_Kickers-SANDALY-dzieciece-21-22-86066_1.jpg

    Bardziej przypominają te ale ta sama marka. 
    Mają sztywniejszą piętę, pojedynczą rzepę na wysokości kostki i zginają się w połowie buta. Wykonane są ze skóry.
  • @uJa jaki rozmiar potrzebujesz,na ile cm wkładka?
    Podziękowali 1uJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.