Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Skąd się biorą lesbijki?

2»

Komentarz

  • E tam, wazna ilość odslon :D
  • Szałwia, może Ciebie temat nie interesuje, ale dwa tygodnie temu w dawniej katolickiej Irlandii przegłosowano w referendum małżeństwa dla homoseksualistów. Co też może wydawać się mało ciekawe, kilka dni temu prezydent Obama w oficjalnym dokumencie proklamował czerwiec "miesiącem dumy gejowskiej". Tęczowy taran, któremu dano za zadanie skruszyć świat chrześcijański, wali coraz mocniej.
  • edytowano czerwiec 2015
    Przeczytałam "miesiącem gumy gejowskiej" i sobie myślę, że świat już niżej spaść nie może X_X
  • Ja pierdziu... :-B
  • "Rób to w domu po kryjomu" - to maksimum tolerancji wobec homosiów.
  • kołek jest na wampira.


    A co jest na Tomasza?
  • edytowano czerwiec 2015
    image
  • O właśnie. Nie możemy dać się zdominować mniejszości, choćby i świetnie zorganizowanej. Jeżeli sobie odpuścimy, to za parę lat obudzimy się w kraju, w którym za odmowę wynajęcia hotelowego łóżka małżeńskiego parze homo, albo upieczenia tortu na jej "ślub" można stracić cały majątek na grzywny za "dyskryminację".
  • Co dalej się z nami dzieje, z kim sypiamy, kto nas pociąga - to decyzja naszej woli
    ---
    Maciek niekoniecznie. Sytuacje patologiczne, zaburzenia, choroby psychiczne wpływają na nasze odczucia i niekoniecznie mamy ns to wplyw.


    Z kim sypiamy - to decyzja; na pociąg nie mamy wpływu (dlatego tak często uciekają - MSPANC)
  • Akurat to też będzie uznane za dyskryminację.
  • Jako że z pewnością musza istnieć podstawy do uznania zamówienia za niestandardowe.
  • Tomasz testuje nasza pokorę.
  • wiadomo skad biora sie lezbijki odrzucili Boga
    Rz 1:25-28.32

    25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

    26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.

    27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

    28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.

    32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

  • edytowano czerwiec 2015
    Nawiasem mówiąc, dziś jest Boże Ciało i publicznie świadczymy o naszej wierze biorąc udział w procesjach. Możliwe, że za kilka lat będzie się to wiązało z ryzykiem pobicia, czy innych represji, jak to się już dzieje w Szwajcarii przy okazji demonstracji pro-life. Dlatego ja nie uważam tych chrześcijan z Zachodu, którzy "cierpią prześladowania dla sprawiedliwości" za głupców, którzy niepotrzebnie podkładają głowy pod topór.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.