Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wieśniaki z PO nie ustąpiły miejsca kobiecie w zaawansowanej ciąży

edytowano listopad 2008 w Polityka
image

Andrzej Duda: Czuję ogromny dyskomfort, ponieważ chciałbym tutaj wypowiadać się w sposób merytoryczny, ale obserwuję od ponad 3 godzin, jak pan premier zasłania się przed pytaniami panią minister, która jest w zaawansowanej ciąży. Jestem zdumiony, iż żaden z panów ministrów w pierwszych rzędach nie ustąpił miejsca pani minister.

Pani Chłoń-Domińczak spodziewa się trzeciego dziecka. Czy to jest powód, że żaden z platformersów nie ruszył tłustego tyłka z krzesła, żeby jej pomóc?

Komentarz

  • Cóż za piękna manipulacja. Jestem pod wrażeniem. Słuchałam wystąpienia również Pani Minister, która pięknie utarła nosa chłoptasiowi od p. Prezydenta. Zresztą w kolejnym wystąpieniu niejaki Duda kajał się tak idiotycznie, że maiałm ochotę z zażenowania zatkać uszy...
  • Czyli jednak jej ustąpili miejsca?
  • [cite] Maciek:[/cite]Czyli jednak jej ustąpili miejsca?
    tia... ze względu na zaawansowaną hipokryzję
  • Właśnie doczytałem, że żętelmeni z PO tak się wzburzyli słowami min. Dudy (a najbardziej posłowie Palikot i Niesiołowski - jak wiadomo chodzące wzorce kultury osobistej), że po kilkunastu minutach gremialnie wyszli z sali sejmowej. Szkoda, że nie wpadli na ten pomysł trzy godziny wcześniej, wtedy pani Chłoń-Domińczak by miała gdzie usiąść.
  • [cite] Werka:[/cite]Jako forumowa szowinistka dodam, swoją drogą, super się ubrała do tego sejmu, jak na piknik :bigsmile: A Duda mógł udawać rycerza do końca, a nie wycofywać się okrakiem.
    no i jako rycerz nie powinien bronić smoka
  • I pomyśleć, że ta niewinna pani przy nadziei rozjechała brutalnie przywileje emerytalne - 750 tys. przyszłych emerytów jej podziękuje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.