Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

,,ZARABIAM 50 000 PLN MIESIĘCZNIE i mam 5 dzieci"

edytowano listopad 2008 w Ogólna
ZARABIAM 50 000 PLN MIESIĘCZNIE + ok. 15 000 pln
Abalardus 2008.11.05 12:57

ZARABIAM 50 000 PLN MIESIĘCZNIE + ok. 15 000 pln z prywatnego interesu... Na DODATEK ma SŁUŻBOWE AUTO BMW 750 Li najnowsze spod igły i wersje po liftingu wydłużaną nic mnie nie kosztują przeglądy ani benzyna a spala 20 L / 100 średnio na dodatek mojej żonie też na firme wziąłem nowe Volvo v70 kombi oczywiście benzynka bo nic mnie to niekosztuje... Moją żona oczywiście nigdzie niepracuje bo stać mnie na wszystko w tym kraju. Osobiście mam jeszcze Range Rover-a sport z 2007 r. oraz starego niezwodnego mercedesa s600 z 02. r którym jeździ mój 21 letni syn oczywiście benzyne tanktuje na firmę. :) Mam taka pensje już od paru ładnych lat i wybudowałem dom 625 m2 za gotówke i straszej córce kupiłęm na start 120 metrowe mieszkanko... za gotówke oczywiście... planuje wybudować w przyszłosci dom dla syna... wiadomo dzieci kosztują. na szczęscie mogę jeździc i kupować samochody na koszt ciezko pracujących i zarabiających 1500 pln ludzi i to niektorzy sa po studiach nawet... :) ludzie za 1500 pln to mój syn by benzyny na miesiac do mojego mietka niezalał nie mówiąc o utrzymaniu mojego domu wypoczynkowanego nad morzem 300 m2... ;) na topowej działace przy morzu :) Aż chce się żyć :))) mam ponad 7 000 000 pln oszczędności teraz a nie należe do ludzi oszczędnych ;))) A Wy szaraczki na zmywak albo studiować a potem coś wynajac albo kredyt na 40 lat i jeść suchy chleb ja jadam z rodzina tylko w dobryvh restauracjach... średnio obiadek kosztuje 700 zł dla mojej rodzinki :) mam 5 dzieci :) Pozdrawiam Szaraczki... :)


Źródło

Komentarz

  • Mam wrażenie , że to jakaś prowokacja , prawdę mówiąc. Prawdziwie spełnione życiowo osoby nie mówią w ten sposób. Ale jak najbardziej popieram , by osoby dobrze sytuowane miały większą ilość dzieci. Jeśli ta dobra sytuacja materialna wiąże się z wartościami moralnymi. Tu tych wartości nie widzę.
  • Jak on spamiętał te wszystkie metry i litry...? długo musiał trenować....
  • Czytacie takie prowokacje,przecież to gówniarz który dorwał się do komputera pod nieobecność rodziców.
    Nie będę tego komentował, internet jest pełen takich buraczanych wpisów wystarczy wejść na obojętnie jakie komentarze w Onet czy jeszcze gdzie kto woli.
    P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.