Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marzy mi się taki domek na głębokiej wsi...

2»

Komentarz

  • Ja nie lubię jeździć w te same miejsca . wolałbym camperka.taki fajny jak mi sie podobał to 100 tysi ech 8->
  • @asiao
    Przelicz sobie koszt kamperka na ilość noclegów - nawet w lokalach 4*+
    W żaden sposób się nie opłaca. Przyjemność z jazdy żadna. Nocowanie na kempingach dla kamperów - horror blady.
    Lepiej kupić wygodny samochód do podróży i inwestować w noclegi w fajnych miejscach.
    Lub opcja budżet+przygoda - czyli dobrej jakości namiot ;)
  • Ależ domek wcale nie musi równać się konieczność spędzania wakacji stale w tym samem miejscu. Przecież można podróżować swoją drogą.
  • Ja chciałabym mieć taki domek, ale:
    1) na wsi niezbyt głębokiej, takiej z kanalizacją i bieżąca wodą ;)
    2) z miarę szybkim dojazdem do stałego miejsca zamieszkania - jak daleko to się nie chce często jeździć, bo długo i korki
    3) żeby mógł służyć jako domek całoroczny.
    No cóż, jestem już stara i wygodna ;)
    Moja koleżanka ma właśnie taki - w malutkim kameralnym osiedlu kilku domków w podwarszawskich lasach. Był jeden koło nich w stanie surowym do sprzedania, bardzo przyjemny, za jedyne coś około 750 tys. Ktoś chętny ;)?
  • W sumie to na emeryturze ta kurny chata, co by sobie w grządkach pogrzebać to by się przydała.....:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.