Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielodzietni nas podczytują, skarżą się bezdzietne z wyboru

edytowano listopad 2008 w Ogólna
Re: Czego szukaja dzietni na tym forum???
twojafantazja 02.11.08, 18:46 Odpowiedz

Wiem,że podczytują nas (ale się nie udzielają,bo admin nie wpuścił):

kropkacom (aby "zabłysnąć" swoimi mądrymi i inteligentnymi oraz pełnymi głębi postami na nasz temat na forach "społeczeństwo" i "e-mama") Sądząc po postach ta Pani oprócz dzieci niestety nie ma innych zaintersowań,ale w sumie jej sprawa i jej problem :)

osoby z forum "wielodzietni.org" - traktują nas jak "wrogie forum" a ja ich jak "zabawne forum" (jestem masochistką i uwielbiam wchodzić na fora "wielodzietni" i "fronda" - w czasie wolnym mogę zacytować co ciekawsze kwiatki z tego pierwszego forum,nie,wcale nie o dzieciach,ale np.modlitwa kobiety,która uważa,że już samym swoim strojem dopuściła się "cudzołóstwa" bo inny żonaty pan na nią spojrzał łakomy wzrokiem (tj.zawsze winna kobieta,nigdy facet,lepiej żeby tego tekstu nie czytała kobieta,która np.została zgwałcona),teksty o szkodliwości pigułek oraz tekst o ciążach nieletnich.Komentarze pod tym ostatnim są obrzydliwe (i to komentarze ludzi wierzących,którzy sami posiadają potomstwo typu cytuję "każdego roku chociaż jedna z mojej szkoły się koci",urocze prawda?).


A ta "kropkacom" to kto?

Komentarz

  • Ja niedawno przypadkowo weszłam na jakieś forum dla bezdzietnych czy małodzietnych gdzie drwiono z nazwy forum " wielodzietni z wyboru". W skrócie , że to nie żaden wybór tylko dorabianie filozofii do braku rozsądku. I dalej leciano stereotypem , że na takich idą publiczne pieniądze. Urocze. :devil:
  • Ja się zastanawiam co tacy zrobią na starość. Będą w domu starców pobierać emeryturki wypracowane przez nasze dzieci...
  • Tylko ja się pytam ,kto im będzie dupy podcierał w domach starców ?
    Przepraszam ale mnie trochę ponosi jak coś takiego czytam.
    P:devil:
  • Mnie też bezdzietni z wyboru ani ziębią ani grzeją. Skoro uznali, że świat będzie lepszy bez ich potomstwa, to nie mam podstaw, aby uważać inaczej. A co do "wrogiego forum", to zacytowana przeze mnie pani dokonuje zdaje się projekcji własnych emocji, bo to ona ma o nas dużo złego do powiedzenia, a nie odwrotnie.
  • bądźmy mądrzejsi.....ktoś musi.....i nie "nabijajmy" się z "bezdzietnych z wyboru"
  • Biedni ludzie... z wyboru :neutral:
  • [cite] mona:[/cite]Biedni ludzie... z wyboru :neutral:
    W samej rzeczy. Zbiedakami nie gadajmy. Nie stać ich na dzieci to niech się wezmą do pracy.
  • Ich strata :-P
  • A z tą pomocą państwa w Polsce dla wielodzietnych to legenda. Pomoc jest adresowana owszem dla kombinujących, czyli konkubinatów i pracujący na szaro. Mi mimo gromadki dzieci i przeciętnej pensji nie przysługuje nawet zasiłek rodzinny. Choooooooooore państwo!
  • [cite] Bogdan:[/cite]A z tą pomocą państwa w Polsce dla wielodzietnych to legenda. Pomoc jest adresowana owszem dla kombinujących, czyli konkubinatów i pracujący na szaro. Mi mimo gromadki dzieci i przeciętnej pensji nie przysługuje nawet zasiłek rodzinny. Choooooooooore państwo!
    A wyrabiasz normę 9 litrów na głowę... jak na porządnego europejczyka przystało?
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Bogdan:[/cite]A z tą pomocą państwa w Polsce dla wielodzietnych to legenda. Pomoc jest adresowana owszem dla kombinujących, czyli konkubinatów i pracujący na szaro. Mi mimo gromadki dzieci i przeciętnej pensji nie przysługuje nawet zasiłek rodzinny. Choooooooooore państwo!
    A wyrabiasz normę 9 litrów na głowę... jak na porządnego europejczyka przystało?

    Bogdanie - obawiam się, że Taw ma racje: musiałbyś chyba stworzyć swoim dzieciom patologiczne warunki, żeby ktoś w ogóle kiwnął palcem...

    Smutna konkluzja jest taka, że być może właśnie taka jest polityka...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.