Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Która piosenka opisuje Twoje życie? - kolejny test

2»

Komentarz

  • I ponoć jestem lekiem uspokajającym.
    To nieprawda! niestety :((
  • edytowano czerwiec 2015
    Muszę się autozbanować tak jak Malagala, nie ma dla mnie miejsca na tym forum gdyż wyszlo tez mi, że jestem "środkiem antykoncepcyjnym" :-??
  • No nic może fryzjer coś z tym zrobi...
  • antydepresantem? ja?
  • Czekoladą jestem. :D ;;) ;;) ;;)
    No nie powiem milusio od rana \:D/
  • Jestem: środkiem pobudzającym, ;;)
  • hahahahaha =))
    Czy ktokolwiek mógł w to watpić?

    Jesteś
    środkiem antykoncepcyjnym
    Masz jasny plan w życiu. Nie pozostawiasz nic przypadkowi, lecz bierzesz sprawy w swoje ręce. Masz jasno postawione cele i ściśle określony porządek świata. Nie potrafisz zrozumieć ludzi, którzy nie odpowiadają Twojej wizji świata. Jesteś talentem organizacyjnym i zawsze zamieniasz swoje plany w czyn. Widzisz w świecie wielki potencjał. Dlatego też pracujesz nad tym, by uczynić go lepszym miejscem. Masz swoje życie pod kontrolą oraz jesteś kompasem moralnym dla swoich bliźnich. Gdyby istniało więcej ludzi takich, jak Ty, raj na Ziemi stałby się rzeczywistością
  • @Joanna36 juz wiem czemu Cię lubię :D
  • O i jeszcze się dowiedziałam ze cechuje mnie bezpośredniość, namiętność, uprzejmość, poczucie humoru i energiczność!

    Tak, zdecydowanie uwielbiam testy.
  • Jesteś osobą pełną energii. Nigdy nie ukrywasz swoich uczuć i potrafisz doskonale rozbawić towarzystwo. Jesteś osobą zdolną do wszystkiego, a w Twoim otoczeniu zawsze jest wesoło. Przynajmniej dopóki ktoś nie ośmieli się publicznie Cię skrytykować. Wtedy tracisz panowanie nad sobą i mówisz rzeczy, których potem żałujesz. Jednak dzięki swojemu urokowi i poczuciu humoru umiesz w dowcipny sposób rozładować atmosferę.


    Mi wyszło to :)) wcale niezgodne z prawdą , bo naprawdę jestem nudna, pierdołowata, zdystansowana i pesymistyczna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.