Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wysłyłam wszystkich w kosmos!

2»

Komentarz

  • @Kobieta - mnie to było zwyczajnie żal, że tyle tracą.
    Tyle mi z lektury naprawdę pozostało.
    k.
  • No ludzie dziś chyba ktoś mi dzieci zamienił. Najmłodsza śpi już trzecią godzinę a starszyzny w ogóle jakby nie było (tak ładnie się ze sobą bawią) Zdążyłam wysprzątać łazienkę, kuchnię i umyć wszystkie podłogi łącznie ze schodami na klatce schodowej, ugotować dwudaniowy obiad i powiesić dwa prania. Chyba zacznę ogarniać półki w ich pokoju...:)
  • Zaraz zaraz a gdzie mój zielony listek się podział?!
  • @Marzena33, chcesz go z powrotem? ;))


  • @Marzena33 gratuluję odlistkowania :)

    Czy jak ja moje dziś wyślę w komos, to ktoś się tam nimi dobrze zajmie?
    strasznie mnie kusi..
  • Kiedy się do mnie wybierzecie @Kalinosia ?
  • Albo do mnie ?? @Kalinosia
  • Albo same w kosmos >:)
  • Z całą czwórką?
    Czy Was rozum opuscił? ;)
  • @Kalinosia, @Asiao a może do mnie? razem! u nas dużo dzieci się zmieści :)
  • @kowalka, nie poczułam że atakujesz;) Fakt protestanckie książki i filmy jakby pomijają rolę Maryi. Mnie to nie akurat nie razi bo sama nigdy nie czułam tej pobożności maryjnej, a w niektórych kręgach nawet mam wrażenie tak się eksponuje Matkę Bożą, że wydaje się celem zamiast drogą do Boga.
  • U nas jeszcze rok szkolny trwa, a upal taki, ze na serio rozwazam w ramach eksperymentu usmazyc jajko na kamieniu. Wczoraj jeszcze dzieci chlapaly sie caly dzien na tarasie, dzisiaj i one oklapnely. Siedza w domu i poooowoli ogladaja ksiazeczki, syn nawet dorwal jakis zbior zadan i rozwiazuje. Z upalu nawet im sie nie chce pyskow drzec. Sjesta i maniana :D
  • paczkować i sprzedawać, niedoczas bolączką wielu ;)
  • A i u nas podobnie. Najmłodsze dwa śpią, średni snuje się twierdząc że nie ma się z kim bawić co w wolnym tłumaczeniu znaczy kłócić, a najstarsza się opala.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.