Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sara urodzona - po porodzie karolka.kos

124»

Komentarz

  • cieszę się, że udało się naturalnie :)
  • Wielkie gratulacje! Wypoczywajcie :)
  • Serdecznie gratuluje!
  • Wspaniale, ze sie udalo sn, dzis to wielka łaska!! gratuluje:-)
  • gratulacje :)
  • Gratulacje za dzidziusia i odwagę
  • My od wczoraj w domku:) naswietlamy sie do piątku, ale przynajmniej na swoim. Ja jestem dość slaba bo mimo transfuzji hemoglobina wolno wzrasta. Wychodząc miałam na poziomie 7,9. Ale w cala nasza piątkę juz tak fajniej. Chłopcy się tak cieszą:)

    Bardzo się cieszę ze sie udalo SN! To niesamowite doświadczenie :) choc chwilowo czuje sie jak niemal po cc, przez to osłabienie, ale czuje ze brzuch,psychika i cala reszta ma sie o niebo lepiej niż po cc.:)

    Poród byl szybki:) bo od 3 jak,miałam skurcze z trzygodzinna przerwa na stres i sen w samochodzie przed szpitalem :) to o 13.50 była juz na brzuchu.
  • Gratulacje!!!
  • Całość prowadzona prze Boza Opatrznosc:), bo rodzila sie właśnie w dzień kiedy od 9 rano w szpitalu byla nasza dr prowadzaca, wiec wprowadziła nas na porodwke swoimi sposobami:)także żaden inny lekarz nie wyrazal swojego zdania o próbie PSN. Wylądowaliśmy na sali i jedyny moment kiedy sprawdzal lekarz stan blizny:)to,byli pytanie czy czuje jakby mi ktos wlozyl noz w brzuch i go kroil:):) miał poczucie humoru.

    Przy partych troche sie stresowali jak to,zauważył mąż i nasza doula, bo trwały ponad godzinę, a wiadomo ze to obciąża macice. Stad decyzja i szybszym nacieciu ze znieczuleniem. Bo i za duże krwawienia juz byly. Jak się okazało, mala-duza 4kg i ustawila sie w kanal przodem glowki, wiec miała nieco,ciasniej:)

    Ale jak juz,wyszla to odetchnelam ze szczescia:) udalo sie:)! Warto probowac:)

    Dziękuję za wasze wsparcie i wasze historie vbac, bo to mi dodawalo sily by tez walczyć.
  • A co było przyczyną tak dużego krwawienia, że transfuzja była konieczna?
  • A zdjęcia mam tylko nie wiem jak,dodać:)
  • Ogólnie miałam kruche tkanki, bo wszystko samo pękalo i było dużo malych krwawień. Nie wiem czemu, moze jakiejś wit miałam za malo ostatnio...? No i do tego odejście łożyska, nacięcie krocza, i momentalnie poleciało ponad litr krwi. Stad transfuzja, bo po porodzie miałam hemoglobinę 6,3.
  • Dwie jednostki i osocze, a po nim silna reakcja alergiczna skórna:) byli wesoło. Myślałam ze sie zadrapie:)
  • Gratuluje zazdrosze i czekam
  • Gratulacje ! :)
  • Gratuluję!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.