Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sprawa niemowlęca a rozszerzanie diety. W skrócie: kupa :/

2»

Komentarz

  • A może sprobowalabyś mąkę kasztanową? Ma ogromne właściwości odżywcze,jest bezglutenowa,przyswajalna w 100%. Jeśli chcialabyś o niej poczytać lub kupić w miarę rozsądnej cenie,mogę podać linka.
  • Poproszę o linka. Z tym, że boję się tego, że malec i tak niczego nie przełknie, bo miksowana jaglanka była be, jabłko (nawet ze słoiczka) było be. Dlatego myślę o tych nieszczęsnych chrupkach - inna struktura. Ale również brak wartości odżywczych, za to właściwości zatykające...
  • Jeśli jesz ryż, to też trzeba uważać, ja się 2 lata z dziecięcymi bólami brzucha męczyłam, a winny się okazał ryż.
  • Hmm... U nas problematyczny jest brak wyraźnych symptomów. Odstawiłam nabiał, gluten i jajka i teraz nie ma bólów brzuszka i krwi w kupie, za to jest śluz w takiej sobie ilości. Są za to pryszczyki na policzkach. No i weź teraz zgaduj co jeszcze uczula. A może ziemniak? ;) Chodzi mi o to, że to takie problematyczne. Czego bym nie zjadła, nie jest lepiej ani gorzej. To jak dojść co to? 8-|
  • U moich dzieci symptomem alergii był właśnie śluz kupie i pryszczyki na policzkach, u dzieci małych często brak innych objawów.
  • Ja gotowalam naszemu synkowi zaraz po zdiagnozowaniu celiakii taki budyn kasztanowy na sniadanie (oczywiscie na wodzie) jako posilek bardzo wzmacniajacy i odbudowujacy.
    Smak ma dosc wyrazny, moga byc problemy z "przelknieciem". Ale gdybys zaczela choc od 2 lyzeczek, pomalenku.

    Mozna do tego dodac zoltko, ale musisz byc pewna, ze maluszek je toleruje.

    www.hildegarda.pl - mam nadzieje, ze znajdziesz tam podstawowe informacje

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.