Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O wietrzności która kropiła...

2»

Komentarz

  • "Co innego "ku" co drugie słowo a co innego raz na "ruski rok" "

    Ale dlaczego?
    Przecież w obydwu przypadkach znaczy to samo....

    I tak, rozumiem, że lepiej jak komuś się "zdarza" rzadko niż co drugie zdanie.
    Ale najlepiej, żeby nie zdarzało się wcale.
  • No i dokładnie o to chodzi skorek.

    Tylko nie uważam za dobre zgadzanie się na jakieś zło "bo się zdarza"
    Trzeba dążyć do ideału, a że nie zawsze wychodzi, to cóż....
    Jak mi się coś wyrwie, to nie udaję że jest to ok.
  • Jeszcze do niedawna nie używano takich słów przy kobietach , ze względu na szacunek dla nich. Teraz same kobiety mówią często gorzej od mężczyzn i nie ma już bariery, która chroniła dzieci. Jak tak dalej pójdzie to te słowa wejdą do codziennego użytku.
  • Napiszę już ostatni raz...

    Oczywiście, że wulgaryzmy są to emocje, które nie zawsze mają uzasadnienie...Ja staram się nie używać brzydkich słów, choć nie zawsze mi się to udaje...


    Ale wątek założył ....ori....który nigdy nie przeklina, tłumaczy się jak dziecko, że swoje wpisy usuwa, bo to protest...PRZECIW CZEMU???

    Czy usunięcie 50% (bo i więcej) wpisów jest fair???
    I potem pokrętne tłumaczenie, że tak trzeba, bo ludzie zauważą...ale co zauważą???

    Swoje wpisy....ori.... zawsze usuwał, jak tylko coś mu nie pasowało...

    Gdyby to było uzasadnione przekleństwem, lub zrobieniem komuś krzywdy słownej to ok...ale tak tylko...to jakieś jaja...


    Więcej już się nie wypowiadam a ....ori... jak chce niech kasuje i się dziwnie tłumaczy...
  • @skorektoja

    W naszej kulturze wulgaryzm = wyraz powszechnie uważany za nieprzyzwoity, więc używanie go jest agresywne.



  • @Skatarzyna


    choć powiem szczerze niektore sowa łatwiej mi przez kopiuj wklej przechodzą niż przez usta


    Podobnie jak nazwanie Bereniki starą nudziarą na forum jest łatwiejsze niż powiedzenie jej tego w twarz. Ale to znaczy tylko tyle, że łatwiej być w internecie wyrazistym, bo tu nie pokazujemy twarzy.
  • Nie macie dosyc???
  • ja pierdziu....................................................
  • ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................

    Alem się rozpisała!

    :(|)
  • Czy Chrystus używał wulgaryzmów? Trudno pewnie coś takiego zanalizować. Ale warto się zastanowić nad wymową sformułowania "plemię żmijowe", użytego wobec Żyda. św. Paweł też używa niezbyt gładkiego słowa na określenie tego, za co uznał wszystko, ze względu na Chrystusa.

    BTW mój tata jako chłopak na wsi wołał jeszcze za dziewczynami "dziwki" (młode dziewczyny).

    @skorektoja
    wino rozwesela serce, jak mówi Pismo Święte. Przy okazji uzależnia i niszczy organizm.

    Z obfitości serca mówią usta; zatem z języka nie można jednoznacznie wnioskować o sercu. @ori - logika; p -> q; q -> p lub ~p

    Dlatego mnie mniej interesuje, czy ktoś zwyrodnialca, który zgwałcił małą dziewczynkę nazwie zwyrodnialcem, czy skurwysynem. Ważne, by w obfitości swego serca czyn ten był potraktowany jako skurwysyństwo! Z adekwatnym gniewem i nienawiścią.
  • o ... !
    jaki ... wątek!
    już wolę takie o ... Maryni
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.