Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SKAUCI EUROPY (kupię, sprzedam, oddam, wymienię)

2»

Komentarz

  • @Amica czy ta największa jest wolna?
    Podziękowali 1Wik456
  • Mamy dwie bluzy wilczkowe, sweter, spódnicę i dwa berety do oddania. Najchętniej Kraków albo okolice. 
  • @Ursa a jaki rozmuar? Z tym że ja warszawa
  • @Ursa ja też chętnie ale z wysylką do Słupska 
    Zerknij jaki to rozmiar 
  • Przepraszam, że dopiero teraz, ale w niedzielę córka wyjeżdżała na obóz FSE i pochłonęły nas przygotowania.
    Mundury niebieskie: 
    Rozmiar 30, nosiła córka
    Na drugim, po synu rozmiar nieczytelny, ale na pewno większe od 30 a mniejsze niż 33 (porównywałam z innymi naszymi mundurami)
    Sweter 140
    Na jednym berecie jest rozmiar 56, na drugim rozmiaru brak, ale na oko ten sam.
    Spódnica była noszona przez córkę od początku wilczków do teraz (12lat, ale drobinka). 


  • Sweter 140 i spódnice bym wzięła o ile chcesz wysyłać. Koszty pokryje, kuriera na swój koszt mogę do Ciebie do domu zamówić. 
  • Super pomysł. Może być kurier.
  • Ursa powiedział(a):
    Super pomysł. Może być kurier.
    To pisze prv
  • Na Facebooku jest grupa bazarek skautowy FSE. Można się wymienić, kupić lub sprzedać mundury i nie tylko
  • Nawet skauci poza facebookiem nie istnieją... :/
  • To raczej rodzicom łatwiej. Skauci głównie w lesie siedzą ;)
  • No bez przesady, żeby skauta jeszcze rodzic miał obsługiwać ;)

  • No moje Wilczki same mundurów nie kupują.
    Podziękowali 2Aneczka08 E.milia
  • tak, przydatna grupa, można się wymienić lub kupić coś taniej.
  • To może ktoś ma do sprzedania sweter granatowy na 176?
  • Widziałam na olx
  • Mamy do sprzedania spodnie mundurowe krótkie - ZHP, rozmiar 158, stan. dobry, cena 40zł
  • My zarówno swetry, jak i spodenki kupowaliśmy zawsze w lumpeksach.  Mozna znależć nawet solidniejsze niż na tych drogich fachowych stronach
    Poza tym jak byli młodsi wszystko po obozie było do wymiany :D

    Podziękowali 1efcik
  • edytowano październik 2021
    Miłe panie i panowie.
    Koszula dla dziewczynki-wilczynki 146 lub większa,  plus podkolanówy....znalazlyby się? Proszu Proszu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.