Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kraków - Mama Róża u świętego Floriana - w tym roku spotkania w centrum!

2

Komentarz

  • edytowano październik 2015
    upnę.
    [edit: ogłoszenie parafialne w innym wątku]
  • We czwartek ma być 14 C i bez opadów.
    A po AMR można wszelkie targowe bogactwa nabyć na "Starym Kleparzu", 3 min.od św. Floriana.
  • A tak tylko dodam, źe u św.Floriana jest całodzienna adoracja :)
  • No i, z tego co pamiętam, są też relikwie św. Walentego.
    k
  • O, i był kościół pw. św. Walentego w Krk. Tego nie wiedziałam!
    Popatrzcie - jeszcze AMR nie było, a człowiek się już kształci!

    I latarnia umarłych, która teraz stoi przed kościołem św. Mikołaja jest właśnie z kościoła św. Walentego.

    http://www.jazon.krakow.pl/koscioly/index.php?name=walentego&menu=kg
  • Kowalka, ale nie kasuj ogłoszeń swoich parafialnych, im więcej ludzi zauważy, tym lepiej.
  • edytowano październik 2015
    Perceptika zrobił świetny plakat!
    (ale news, nie?)

    image
  • edytowano październik 2015
    No ja się waham. Bo w Centrum JP II nie było problemu z parkowaniem. W centrum Krakowa osobiście autem jeszcze nie byłam, a jedynie słyszałam, że tam masakra jest. Boję się, że nie będę miała gdzie postawić samochód. Pod kościołem pisalyscie, że tylko kilka miejsc będzie. A w galerii jaki jest koszt?
  • edytowano październik 2015
    W Galerii bedzie 6zł ,pierwsza godzina za darmo, druga 2 zł i jak zahaczysz o trzecią to 4zł.
    Najlepiej ci bedzie jechać Opolską ( nie zależnie czy przyjedziesz A4 czy przez Olkusz.)
    Jedź tą Opolską aż do 29listopada , skrzyżowanie z estakadą ale nie to przy makro i ikei tylko następne. Skręć w prawo i za jakieś 2km znowu w prawo drugi zjazd za stacją benzynową ( są osobne pasy do skrętu)
    I trzymaj się prawej strony na pierwszym rondzie wyjedziesz od tyłu na parking GK.


    A zresztą jak byś jechała przez olkusz to możesz podjechać do mnie i za mną jechać.

  • Hej, hej, no ja niestety o 10:30 jestem w środku roboty:( A fajnie by było.
    Ale wszystkiego się nie da- jak pisała @kowalka- lajf:)
  • ojej, a ja mam w czwartek dawnoumówionego lekarza, szkoda!
    ale miejsce fajne, siostra moja niedaleko mieszka, chętnie przyjadę następnym razem :D

  • to już jutro:)
  • Niee, pojutrze. Jest zaledwie wtorek, też ubolewam :)
  • edytowano październik 2015
    ooo rzeczywiście :D
    dla mnie to już, bo wybieram się od roku:)
    i chyba msza o 9 jest u Floriana, akurat przed
  • hi, hi, weronce się spieszy, bo w końcu ma blisko :D, i we czwartek
  • edytowano październik 2015
    nie powiem kto mi namieszał :P
  • do Warszawy mi ciągle daleko, ale do Krakowa, to bym się wybrała, ale z córami i z noclegiem, jak kto zaprosi, to jadziem! Harcerki - karimaty i spiwory mają, ja mam tylko śpiwór.
  • Palusia dała znać, że jutro jedziemy! ale się cieszę! :)
  • No! zuch dziewczyny! Ja też się ogromnie cieszę :)
  • @skatarzyna, ale że na jutro? Czy na raz następny?
  • teraz, to już raczej na następny ;)
    dziewczyny są w drużynie im. Królowej Jadwigi, do jakiejś sprawności mają odwiedzić miejsce z patronką związane :)
  • @Skatarzyna, do nas na popas zapraszamy - czy obiadowy, czy kolacyjnym, czy deserowy. I potem pójdziem stopkę Królowej Jadwigi i pomnik i całą resztę zobaczyć. :)
    k.
  • No tak. To dawaj znać następnym razem!
  • A t trzeba zapisywać c dziecko do opieki? 2,5
  • Niestety nie będzie nas. Przeziębienie.
  • Palusia, nie - dzieci tym razem będą z nami, bo są potrzebne jako egzemplarze pokazowe dla pani Ewy.

    Wchodzi się/wjeżdża do bramy na parking przykościelny, dom parafialny jest z tyłu po lewej stronie, drzwi będą otwarte. I będę się kręcić w pobliżu,wskazując drogę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.