Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co tam, panie, w polityce?

245

Komentarz

  • Trzeba się cieszyć- tym raczej nie przejdzie np. wprowadzać do przedszkoli programów równościowych,onanizacji dla4 latków itp........
  • mówi że nie chce się z nimi ustawiać, że będzie się ustawiał wybiórczo w tym w czym będzie uważał za słuszne - pożyjemy zobaczymy ;)
  • edytowano październik 2015
    @jukaa
    To niestety przy obecnej ordynacji nie głosowałaś na człowieka tylko na partię. Więc jak partia nie z tych to ogólnie nefas... >-)
  • Sentymentalisci...
  • @katarzynamarta
    Boty na ruskich serwerach >:)
  • Nasz znajomy ma zonę Niemkę. Jej rodzina to zamożna inteligencja. Jego szwagier twierdzi, ze nie ma znajomych, którzy popieraliby to entuzjastyczne przyjmowanie rzesz emigrantów wszelkiej maści.
  • @Savia - ta fotka to skąd?
  • Z fejsa ;-)
  • No taaa
    chyba foto-monto
  • Oj tam ;-)

    Nie ładna? :-B
  • PSL dopisze sobie jeszcze 5% . PIS nie będzie miał większości. Nie cieszyłbym się jeszcze.
  • A fotka z photoshopa.
  • Nie psuć klimatu! [-X :O)
  • Ja jakoś obawiam się, że może to być noc cudów.
  • Ojej mi starczy tylko w jedna stronę. ..
    B-)
  • edytowano listopad 2015
    .
  • To czekam na przelew :D
  • @Rogalikowa -na wrak czekam bardzo. Poważnie
    Niestety, w pozostałych kwestiach boję się tego obiecanego szaleństwa.
    I czy naprawdę myślicie, ze te piiiiiiiii osmiorniczki to tylko PO wpierpiiiiiiiiiiii? A PiS to tylko kartofle i to bez omasty?
    I że nie będzie rozdawnictwa stołków, przywilejów itp po linii partii?
    Interesów i interesików?
    Święta naiwnosci
  • Będzie będzie.
    Wszystko to co w 3 ostatnich zdaniach @kociara.
    I jako popieram program i idee zwycięskiej partii, tak dygam że strachu zawodowo.
    Bo wcale sielanki nie będzie.
  • A za jakiej to niby partii sielanka była? Nie ma, nie było i nie będzie. Taki lajf...
  • Kociara
    Nie będzie aż takiego lewactwa, złodziejstwa i działania przeciw interesom narodowym. A to już dużo.
    Ja po pracy w komisji nie mogę się otrząsnąć, skad tyle głosów na Kopaczowa. Nie wierze normalnie. I jeszcze ten bankster Swetru, jacy debili i złodzieje na nich glosowali.
  • Mam nadzieję, że wejdzie Korwin, który jest na granicy progu.
  • Ja lekko zdziwiłam sie , kto głosował na Petru. Ale szok przeżyłam , kto ze znajomych poszedł na Razem.
    Generalnie młodzi, wykształceni , bogaci i bardzo nienarobieni.
  • wiedzą, gdzie za 4 lata będą konfitury...
  • czekam na pół tysiaka na każde dziecko :P

    MSPANC

    p.s. żona powiedziała, że PiS da nam 2.5 tys ale kasę weźmie z podatku katastralnego i będziemy w plecy (tak jak przewidział JKM)
  • Co Wy tak o tej kasie? Mnie tam gania te pól tysiaka. Nie dlatego na nich glosowalam.

    Przynajmniej jest nadzieja, ze będę bezpieczna jako katoliczka, ze dzieci nie będą zmuszac do akceptowania dewiacji, ze maluchow nie beda uczyc sie onanizowac, ze genderu nie wcisna, ze Pan Bóg zostanie zaproszony, a nie wywalony z hukiem. O to walka byla!
  • Cóż, PiS to partia konserwatywana obyczajowo i socjalna gospodarczo. Socjalizm nie prowadzi do niczego dobrego - do biedy. Jeśli jednak ma być realizowany to cynicznie chcę abym to ja na tym skorzystał.
  • Jaka znowu porażka PO? Przecież oni powinni być poniżej progu wyborczego za to nawyrabiali przez te 8.lat. Nie mam złudzeń że PiS to partia socjalistyczna, ale raczej wątpię żeby Polacy głosowali na partie liberalne i prawicowe. I też smiem wątpić z tą prawicowosc Polaków bo wiele osób głosowała nie za PiS tylko przeciw PO. Ciekawam czy Korwin się dostanie. Życzę mu żeby tak.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.