Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowy magazyn dla dziewczynek

edytowano listopad 2008 w Polityka
BB_1_2008.jpg

"Baby Born Mój Magazyn" to nowy dwumiesięcznik wydawnictwa Media Service Zawada skierowany do dziewczynek w wieku od 2 do 6 lat. Tytuł zadebiutował na rynku wczoraj.

W piśmie znaleźć można rady, jak stać się najlepszymi na świecie mamami dla swoich lal. Pojawiać się w nim będą m.in. opowieści, kolorowanki oraz zagadki z elementami edukacyjnym. Do każdego wydania zostanie dołączony prezent - w pierwszym numerze jest to brokatowy zestaw urody.

"Baby Born Mój Magazyn" liczy 36 stron i kosztuje 5,99 zł. Nakład pisma to 50 tys. egz.


wirtualnemedia.pl

Komentarz

  • Ktoś robi na tym niezły interes
    cennik BABY BORN
  • A co myślałaś? :cool:
  • Jesli dziewczynki nauczą się, że dziecko potrzebuje TYYYYYYLE akcesoriów, to nie dziwię się, że później maja tylko jedno, które traktują jak taką zabawkę. :wink:
  • Fajnie jak dziewczynki bawiąc się lalkami uczą się jak być "mamą"....ale dlaczego u licha pozbawiać je wyobraźni....Ja z córciami sama nieźle się bawiłam jak szyłyśmy ubranka dla lalek, kąpałyśmy je w wanience ich młodszego brata...jak uczyły się zawijać w zrobione pieluszki....ale jeśli lalka gada, robi siku na zawołanie i ma taki zestaw akcesoriów....to rzeczywiście prowadzi to do tego co mona pisze....
    Poza tym jak ostatnio moja szwagierka urodziła wcześniaczka 1200g, to się przekonałyśmy, że ciuszki i pieluszki dla lalek są droższe niż te w sklepie dla wcześniaków :))) choć przyznam czasem i ładniejsze:-)))))
    Dadajmy do tego zestawu jeszcze elektroniczne zwierzątko do opieki i przyrząd co sam rysuje pozbawiając dziecko twórczości własnej i wyhodować sobie można "myślące, wrażliwe i twórcze dziecko" .....dramat:cry:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.