Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Renowacja, odnawianie mebli

2»

Komentarz

  • jak myslicie czy stara szuflade np . Z popsutej szafy czy biurka da sie wykorzystac na poleczke? i jak to zrobic? Meble mi sie rozlecialy a szuflad mam troche , prosze o pomysly takie zeby nawet dzieci potrafily zrobic
  • Pogoglaj ja teraz z komórki i tak nie wstawię ale jest mnóstwo ciekawych inspiracji na półki z szuflad
  • @Malgorzata o fotki mozna prosic?
  • Małe wzory kaszubskie można znaleźć na licznych serwerach z wzorami ludowymi i nakleić na meble za pomocą metody decuopage. Albo wydrukować ściągnięty z sieci obrazek na laserowej drukarce (np. w punkcie ksero można w formacie nawet A2) i przenieść przy pomocy medium do transferu na mebel, a potem kilkukrotnie polakierować.
  • Tylko transfer obróci obraz. Ale serwetki rzeczywiście są dostępne; )
  • Przy transferze najpierw trzeba obrócić obraz lustrzanie :) Choć przy tych wzorach kaszubskich - to one są zazwyczaj symetryczne i nie ma znaczenia jak się je wydrukuje.
  • No tak; ) litery obracam a obrazów nie a też można:)
    no to aga masz gotową skrzynie.
  • @uJa dziękuję będę szukała, już wiem czego potrzebuję dobry śrubokręt/wkrętarka /wiertarka ,wkręty ,farba może okleina ,szuflada a nawet ze dwie takie same ,i radio na miarkę czy się zmieści
  • bo na tej półce ma stać radyjko
  • image

    image

    w okleinę bym się nie bawiła, przeszlifuj z grubsza papierem ściernym i daj ze 3 warstwy farby jakiej masz i już :)

    ja tak zwykły regał z płyty pomalowałam i trzyma się i ładnie wygląda

    no wiadomo że jakąś kredową, czy woskową farbą byłoby szybciej i może ładniej ale mi wystarczy :)
  • Jeszcze nie wiem, co, ale bedzie sie dzialo B-)
    Przez kilka tygodni polowalam na stara szafe.
    I wczoraj wylicytowalam... dwie.
    Tak smiesznie wyszlo.
    Przyjadą, to zabiorę się do dzieła, chciałabym, żebyśmy za świeta mieli porządek w sypialni.
  • pokaż, co wylicytowałaś!
  • Chyba się nie da. Próbowałam skopiować, jak pisałam posta, ale ebay chyba ma jakąś blokadę (może kwestia skończonej aukcji?).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.