Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża św. Jana Pawła II za dzieci chrzestne Czerwiec 2016

16781012

Komentarz

  • Jestem.*
    Dzieki @Rejczel. ;) 
    Pierwsza meta: Wielkanoc.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Najnowsze dane:

    @gielki - TAK
    @Nika76 - TAK
    @Isako  -  TAK do Wielkanocy ale popracujemy nad tym, żeby było dluzej B)
    @Mama83 - ostatnie logowanie październik 2020
    @Elżunia - TAK
    @czekolada - TAK
    @Aneczka08 - ostatnie logowanie 2 marzec
    @nowa - NIE
    @Renka - TAK
    @Pompejanka - ostatnie logowanie kwiecień 2018
    @ominika - TAK
    @katarzynamarta2 - ostatnie logowanie 1 marzec
     
    Zaczyna się klarować sytuacja. Już powoli widać, że potrzebne będą nowe osoby albo wzięcie po więcej niż jedną tajemnicę przez obecne osoby.
    Obawiam się, że osóby które nie zgłaszały się od 2 czy 4 lat nie kontynuują modlitwy w tej Róży. Nie wiem jakie miałyście ustalenia ale nawet jak się ludzie nie podpisywali pod rozpiska to zgłaszali się krzyżykami i w taki sposób zelatorką liczyła. No więc jak ktoś taki szmat czasu się nie zgłaszał to według mnie raczej nie można go w rozpisce nadal umieszczać. Wyjątkiem byłaby sytuacja, gdyby te osoby zgłosiły się i zapewniły, że są. Dopóki nie mamy jakiegokolwiek potwierdzenia - zakładam że ich nie ma.

    Od ostatniej rozpiski mamybabci widać, że brakowało jednej osoby w Róży, dlatego ja też w ty h wyliczeniach wstawiam tylko 14 nicków.

    Nie wiem co z Aneczka08 i katarzynamarta2 ale wkrótce się dowiem. 
    Jeśli nie potwierdzą udziału: jest tu 9 uczestniczek i Róża do należytego funkcjonowania będzie potrzebować 6 osób. Jeśli potwierdzą: będzie 11 uczestniczek i potrzebne będą 4 nowe osoby lub tak jak wspomniałam wyżej - podzielenie się tajemnicami między obecnymi Różyczkami.


    Podziękowali 1Isako
  • Różyczki kochane, myślę że trzeba się zmierzyć z prawdą: jest 9 osób - tyle potwierdzeń zebrałam. W takim razie jest do wzięcia dodatkowych 6 tajemnic. Zastanówcie się i zgloscie - potrzeba 6 chętnych osób, które wezmą po 2 tajemnice. Jeśli macie jakieś preferencje co do tajemnic - piszcie. 
    Przygotuje nową rozpiske zaczynając po kolei od góry: Gielki, Nika itd. 
  • Tak wygląda wstępnie nowa rozpiska na:

    Marzec 2022

    Tajemnice radosne:
    1. @gielki
    2. @Nika76
    3. @Isako
    4. @Elzunia
    5. @czekolada

    Tajemnice bolesne:
    1. @zapominajka
    2. @Renka
    3. @ominika
    4. @Klementyna
    5.___________________

    Tajemnice chwalebne:
    1.____________________
    2.____________________
    3.____________________
    4.____________________
    5.____________________

    Jak widzicie - jest 6 tajemnic nieobsadzonych. Co proponujecie? 




  • Ja proszę o przesunięcie na 2 chwalebną, bo taką odmawiam od początku marca i nie chce już sobie mieszać bo się pomylę. Dwóch tajemnic nie pociągnę bo jestem jeszcze w 3 innych różach
  • Naturalnie, ten układ jest rozpisany dla Was wstępnie, żeby unaocznić, że są braki kadrowe że tak się wyrażę.
    Dobrze: więc @ominika może wziąć dwie tajemnice. Kto jeszcze? Dawajcie szybko znać, bo się miesiąc zaczął a tu sprawy nieogarnięte. Może popytajcie jakieś swoje bliskie osoby z forum, zaproście je tutaj. 

  • edytowano marzec 2022
    Rejczel powiedział(a):
    Tak wygląda wstępnie nowa rozpiska na:

    Marzec 2022

    Tajemnice radosne:
    1. @gielki
    2. @Nika76
    3. @Isako
    4. @Elzunia
    5. @Elżunia

    Tajemnice bolesne:
    1. @ominika
    2. @ominika
    3. @Klementyna
    4. @Klementyna
    5. @zapominajka

    Tajemnice chwalebne:
    1. ___________________
    2. @czekolada
    3. @Renka
    4.____________________
    5. @Agmar






    Dziewczyny, aktualizacja. Dawajcie znać jak dalej.
    Ed.2. Aktualizacja. @Klementyna bierze 2 tajemnice bolesne.
    Edycja 3: Klementyna w górę w rozpisce.
    Podziękowali 1Klementyna
  • @Renka czy jak w razie jak @Klementyna weźmie 2 bolesne wzielabys 2 chwalebne?
  • @zapominajka daj mi szybko znać czy możesz wziąć 2 tajemnice? Jeśli mogłabyś to bym Kelmentyne przesunęła w górę a Ty byś wzięła 5 bolesną i 1 chwalebną.
  • Aktualizowalam rozpiskę. @zapominajka daj znać jak to będzie z wzięciem dwoch tajemnic. Jak nie dasz rady - mów od razu wtedy Renke dam na 1 chwalebną.
  • Renko odezwij się pilnie na priv. 
  • @Agmar hejo :) Jesteś na piątej chwalebnej. Dziękuję, że jesteś <3
    Podziękowali 1Agmar
  • Dziewczyny, może swojego męża by któraś z Was mogła poprosic? Chodzi o 1 tajemnice chwalebną i 4 chwalebną.
  • Skarby, jedziemy! 1 tajemnica chwalebna i 4 chwalebna jest wolna. Zapytajcie Waszych mężów czy by się zgodzili dołączyc. 
    Sytuacja jest już mniej więcej naprostowana :) Jest moc! :) Westchnijcie jeszcze o te dwie osoby tak potrzebne tutaj <3
  • Przepraszam, dopiero zajrzałam, mogę wziąć jeszcze jedną tajemnicę

  • Czyli biorę 3 i 4 chwalebną
  • @Renka ogarnij privy, masz tam list miłosny ode mnie ;)
  • edytowano marzec 2022
    Patrzcie jakie cacko :) Mamy to! :)
    Proszę bardzo, rozpiska ostateczna na:

    Marzec 2022

    Tajemnice radosne:
    1. @gielki
    2. @Nika76
    3. @Isako
    4. @Elżunia
    5. @Elżunia

    Tajemnice bolesne:
    1. @ominika
    2. @ominika
    3. @Klementyna
    4. @Klementyna
    5. @zapominajka

    Tajemnice chwalebne:
    1. @Aneczka08
    2. @czekolada
    3. @Renka
    4. @Renka
    5. @Agmar

    Dziękuję Wam wszystkim za stanięcie ramię w ramię i ocalenie tej Róży, której groził rozpad. Co będę mogła to pomogę. Z Waszej strony potrzebuje comiesięcznego meldowania się pod rozpiską ale nie krzyżykiem a lajkiem bezpośrednio pod nowym rozkładem jazdy :) Proszę o zdyscyplinowane przychodzenie na "zbiórkę" . Rozpiska w ostatni dzień mijającego miesiąca a pod spodem zgłaszacie się. Przychodzimy sprawnie, pierwszy, najdalej drugi dzień miesiąca i chce mieć zamknięta listę obecności. Na koniec, gdy wszyscy są: wklejam symboliczne zdjęcie. To znak, że wszyscy są. Tak jak teraz:)

  • Witajcie różyczki!
    Zbliża się zmiana tajemnic - od piątku rozkład jazdy jest następujący:

    Kwiecień 2022

    Tajemnice radosne:
    1. @Agmar
    2. @gielki
    3. @Nika76
    4. @Isako
    5. @Elżunia

    Tajemnice bolesne:
    1. @Elżunia
    2. @ominika
    3. @ominika
    4. @Klementyna
    5. @Klementyna

    Tajemnice chwalebne:
    1. @zapominajka
    2. @Aneczka08
    3. @czekolada
    4. @Renka
    5. @Renka

    I tak: @Agmar poprosimy o odmawianie dodatkowo modlitw rozpoczynających różaniec: Znak krzyża, Wierzę w Boga, Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo x3.
    Proszę Was bardzo o to abyście pamiętały o regularnym przychodzeniu na zbiórki zmiany tajemnic. Pierwszego a najdalej drugiego dnia miesiąca wszystkie uczestniczki róży mają być podpisane pod listą i koniec kropka - zamykam wtedy listę, każdy wie jaką tajemnicę odmawia w danym miesiącu. Przychodzenie na zbiórki ma ogromne znaczenie. W internecie jest z jednej strony łatwiej a z drugiej trudniej, bo jest to wirtualne, nie widzicie się co miesiąc, nie spotykacie. Dlatego właśnie ten podpis jest tak ważny, to jest znak, że za nickiem jest żywy człowiek, który pamięta, stara się, zależy mu, by modlitwa była nieustanna, by Żywy Różaniec nie był przerwany. 
    Czekam na 11 potwierdzeń obecnosci pod zmianą tajemnic. Do dzieła! :)

  • Hej dziewczyny! :) Co tam słychać? Co tak mało potwierdzeń pod rozpiską? 
  • Różo kochana, wiem że warunki pogodowe niesprzyjające ale kwitnij z całych sił :) Czekam na komplet potwierdzeń, jeszcze 5 osób powinno się zgłosić. 
  • @Nika76
    @Isako
    @Klementyna
    @Aneczka08
    Czekamy na Wasze potwierdzenia obecności.
    Dziś pierwszy dzień miesiąca i proszę aby wszyscy wzieli sobie do serca, ze Roza internetowa funkcjonuje dzieki regularnemu, systematycznemu zgłaszaniu się, przychodzeniu na zmiany tajemnic. To wymaga dyscypliny. 
    Tej Róży groziło rozpadnięcie się ale jest szansa na wyjście z impasu. Matka Boża wspomogła to dzieło. Teraz trzeba dołożyć wszelkich starań, obudzić się i zawalczyć o modlitwę. To od Was zależy trwanie Rozy. 
    Podziękowali 3Nika76 Aneczka08 Klementyna
  • I jeszcze tu wkleje: Różyczki kochane, pod tym linkiem znajdziecie mnóstwo informacji o różańcu, świadectwa i wiele wiele budujących treści: https://adonai.pl/modlitwy/?id=rozaniec&action=1
    Znajdziecie również 15 obietnic Matki Bożej dla tych, którzy odmawiają różaniec. Warto się z tym zapoznać, bo to słowa wylewające otuchę do serca!
  • Jestem kierowniczko @Rejczel ; B)
    Podziękowali 1Rejczel
  • <span>:smiley:</span> Hehe przypomniało mi sie....moja pani u której mieszkałam na stancji miała takiego kolegę, który zwracał się do swojej kierowniczki, Marii: kierowniczko Maryśko. Faaajne :)
  • I tu podobnie: dziewczyny, nie mogę podjąć się stałej opieki zelatorskiej nad Różą. Co mogłam ze swojej strony pomoc to pomogłam: jest sprawdzony i ustalony na nowo skład osobowy, ustalone zasady. Proszę aby któraś z Was przejęła prowadzenie.
    Podziękowali 1Klementyna
  • @Rejczel obijasz się :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.