Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jedynkowe przedszkole

edytowano listopad 2008 w Polecamy
Dobry program dla dzieci, różne odcinki

klik, klik...

Komentarz

  • Dobrze w domu być z mama i wieczorem i rano...

    Jakiś czas temu rozmowa z żoną jak taka piosenka mogła sie utrzymać i całe to DOMOWE przedszkole w jedynie słuszne TVuuuuwizorni- i wykrakałem.
  • Coś tak dzieci dużo i do stołu się nie zbiegły...? Eeee Strusia coś to jajo śmierdzi.
  • Kiedyś analizowałam programy dla dzieci w polskiej tv...kiepsko jest generalnie...albo prymitywne, albo przesłodzone....najlepiej wypadł program dla najmłodszych....dawany kiedyś przed Domowym przedszkolem "Miś i Margolcia" ( trwał 10-15 minut) - bardzo wartościowy i przemyślany.
    Z obecnych programów nagrywam i włączam moim maluchom w dogodnej dla mnie chwili "Misia w dużym niebieskim domu" z kanału MINIMINI - uważam go za program na wysokim poziomie artystycznym o bardzo dobrej treści, ma świetną muzykę, zróżnicowanych bohaterów, świetnie służy jako wyjściówka do rozmowy z dziećmi na różne tematy, nie moralizuje, a uczy - osobiście polecam
  • Jakie bajki polecasz? Mój syn oszalał na punkcie braci Koala, za to potwornie boi się  Noddyiego.
  • Andrzeeeejkiłuuuuuuu. Dzięki za przypomnienie dlaczego nie mamy TVuuuuu
  • Ja też nie mam, ale jakieśÂ bajki dzieciom włączam....
    A rzeczywiście, link prowadzi do programu o wróżbach Andrzejkowych :shocked:
    Strusia co Ty tu propagujesz? :devil::wink:
  • Ja ostatnio jak Vercia pojdzie spac ogladam rozne bajki zarowno w wersji angielskiej jak i polskiej,i oto moje spostrzezenia:
    Niedzwiedz w niebieskim domu(u Wasleci na mimimini jest rewelacyjny,
    lubie Postman Pat (typowo angielski klimat,ale mi sie podobalo),
    mam kilka plyt Peter Rabbit from Beatrix Potter i ja je osobiscie uwielbiam,piekna wersja lektorska angielska,lubie tez The Wind in the Willows,pamietam ich z dziecinstwa;
    lubie Pepe Pig,lubie cala serie Baby Einstain oraz Bee Bright.
    Osobiscie lubie takze Kubusia Puchatka,Pszczolke Maje i Fifi (choc ta ostatnia jest wg mnie lekko przeslodzona).
  • mona....no ja obstawiam właśnie "Niedźwiedzia w dużym niebieskim domu" i "Franklina" nie przesłodzone, nie odrealnione, a z wartościową treścią i morałem...Zresztą Franklin ma też swoje książeczkowe odcinki, dość wiernie odzwierciedlające odcinki bajki tv i są super propozycją myślę dla dzieci 3-7 lat....moje dzieci to łykają....a odcinków jest całe mnóstwo też tych książeczkowych właściwie do każdego tematu znajdzie się tam podpowiedź. np "Franklin mówi kocham Cię", "Franklin mówi przepraszam", "Franklin czeka na siostrzyczkę", "Franklin i komputer"....dla mnie rewelacja. Mój Franek ma 5 lat i ma serię książeczek Franklina chyba 17 części i czytamy je w kółko
  • jeszcze jest seria Wiktorków na płytach dvd - to seria o zjawiskach fizycznych, chemicznych i przyrodniczych w 5 -cio minutowych odcinkach...na poziomie przedszkolaków i młodszycyh dzieci szkolnych ( np jak działa żarówka, dlaczego zęby się psują, jak oddychamy...)
  • >>from Beatrix Potter<<

    a z których to Potterów?
  • Oj! Andrzejki zalecam pominąć . A Franklina też bardzo lubimy.
  • Z angieslkich i nic nie ma to wspolnego z Harrym.Wejdz w google i poczytaj.A bajki tej autorki b mi sie podobaja,sa tez ksiazeczki i zabawki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.