Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[Warszawa] Mam do oddania akwarium z rybkami

Oddam kompletne akwarium z bojownikiem i kilkoma gupikami. Wymiary 19x43x25 (szer., długość, wysokość). W Warszawie lub w pobliżu mogę dowieźć ;-)

Komentarz

  • @Malgorzata32 w każdej chwili ;-), rozważ chwilę, jak masz pytania dzwoń i siup!
  • Syn dręczy o psa. Największe jego marzenie.
    Ale rybki też go zadowolą, he he...
    Oczywiście zobowiązuje się zajmować nimi.
  • Bojownik nie zjada gupików?
    A tak na serio, to mojemu dziecku zapał osłabł. Parę rybek padło, czyścić mu się nie chce. Nie wygląda, jak z obrazka. Mąż powiedział, że ok, może oddać akwarium, ale ma nam oddać 500 zł za wkład początkowy :D powiedział, ze chce akwarium.
    A tak w temacie, @Małgorzata32, pies to zupełnie coś innego. Także nie wiem, czy syna zadowolisz :)
  • Syn już się cieszy na te rybki :)
  • @Gosia5
    Za każdym razem wpuszczamy go do akwarium jako drugiego po gupikach i jak dotąd około roku żyją w miarę bezkolizyjnie. Moja żona gdzieś chyba wyczytała, że jeśli to on będzie "gościem" to może się udać.
  • @jan_u No to dobrze. Ważne, żeby syn Małgorzata pamiętał o tej zasadzie.
    @Małgorzata32, z psem też nie jest tak różowo. Moja córka (10 lat) momentami wymięka, jak pies wstaje rano, albo pada i trzeba wyprowadzić, jak sika na dywan, jak jej nie słucha i gryzie. pies ma dopiero 5 miesięcy, więc najgorszy to czas, ale dzieci często o tym nie myślą. tak, jak syn mój w przypadku akwarium (12 lat).
  • Rybki na razie są hitem. Nawet mąż zaangazował sie w karmienie i wymianę wody.
    Ale to dopiero kilka dni.
  • Czty możecie polecić jakąś lekturę dla początkujących akwarystów?
    Synowi przygoda z rybkami się spodobała i ma zamiar załozyć wieksze akwarium.
  • @Małgorzata32
    Książki z mojego dzieciństwa jak się tym interesowałem:
    Hans Frey "Moje akwarium"
    Stefan Kornobis "Akwarium w mieszkaniu"
    Tetra "Podstawowe wiadomości dla akwarystów"

    Większość informacji jest nadal aktualna, może szata graficzna już nie ta ale myślę, że do dostania w każdej bibliotece. na początek OK. Plus internet - blogi, fora tematyczne (akwaria holenderskie, krewetkaria, pielęgnice itp).
  • Podziękować
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.