Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Helena Wolińska czeka na karę... już tylko boską.

edytowano listopad 2008 w Ogólna
Helena Wolińska - Helena Brus (fakt. Fajga Mindla Danielak), prokuratorka i zbrodniarka stalinowska - nie żyje Wysłane piątek, 28, listopada 2008 przez Krzysztof Pawlak

Stalinowska oprawczyni w mundurze Ludowego Wojska Polskiego, prokuratorka Naczelnej Prokuratury Wojskowej w latach 40. i 50. ub. wieku, sprawczyni kaźni m.in. Augusta Emila Fieldorfa, szefa "Kedywu" Armii Krajowej, została odtransportowana najpewniej do czeluści piekielnych w dniu 26 listopada 2008 roku - z domu Włodzimierza Brusa (właściwie Beniamina Zylberberga, marksistowskiego politruka, który po 1968 r. wyjechał z Polski do Wielkiej Brytanii), gdzie dokończyła 88-letnią drogę na naszym świecie, naznaczoną setkami ofiar swojego bestialstwa, rozpoczętą w 1919 r. w Warszawie.

http://www.asme.pl/122787683188463.shtml

Komentarz

  • +
    ale płakać nie będę
  • Ty, Ty faszysto!
  • a mnie frapuje taki oto urywek z WP >>
    W Wielkiej Brytanii zmarła Helena Wolińska - polska prokurator oskarżająca w procesach politycznych okresu stalinizmu w Polsce<<

    taka ona polska jak ze mnie astronauta.
  • [cite] Rafał:[/cite]a mnie frapuje taki oto urywek z WP >>
    W Wielkiej Brytanii zmarła Helena Wolińska - <b>polska prokurator</b> oskarżająca w procesach politycznych okresu stalinizmu w Polsce<<

    taka ona polska jak ze mnie astronauta.

    A zgubiłeś chociaż torbę na orbicie? (-;

    Mam kilku znajomych, którzy... hmm... orbitowali (na ziemi) - po C5H5OH... gubili nie tylko torby (-;
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.